Dzisiaj jest śr sie 15, 2018 8:22 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 209, 210, 211, 212, 213  Następna
Autor Wiadomość
Wiadomość: pn maja 12, 2014 12:28 pm 
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Awatar użytkownika

Maclarena miałam (inny model) i według mnie wytrzyma nie jedno dziecko wózek a nie oszczędzałam go :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: spacerówka
Wiadomość: ndz maja 18, 2014 8:04 pm 

Witajcie chciałam się rozeznać w spacerówkach i znalazłam całkiem fajny wózek,bardzo nowoczesny,jednak nie wiem jak w praktyce,może macie ten wózek?

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn cze 16, 2014 6:23 pm 

jesli chcesz ultra lekki i zwrotny wozek- my sami mamy mure 4, ale kolezanka ma yezz i jest mega zadowolona. jest bardzo maly po zlozeniu, wiec zajmuje tyle miejsca co nic, lekki jak piorko i jezdzi jej sie rowniez lekko i bez problemow

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt cze 17, 2014 12:49 pm 

słyszalam o tym yezz, podobno ultra lekk, a przy tym trwaly i stabilny, czyzby parasolka marzenie???:)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw sie 14, 2014 10:44 pm 
Awatar użytkownika

Witam,

szukam idealnej spacerówki- stabilnej, rozkładanej do spania i siedzenia, z dość dużą budą, koszem na zakupy i takiej, która przetrwa 2 dzieci. Maclarena znam ale wydaje mi się mało stabilny, jakieś takie cienkie te rureczki z których jest zrobiony. Podoba nam się Peg Perego ale dość drogi (900zl). Oglądałam dziś Graco Ultima i kilka Baby Design ale opinie w necie średnie.

Co robić?? :)

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt sie 15, 2014 11:22 pm 
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Awatar użytkownika

juanna mogę polecić Peg Perego pliko!
Całą sobą , sercem i wszystkim. W 2008 roku kupowałam za 999zł . Córka miała niespełna rok wtedy.
Jako że nie mieliśmy samochodu to wózek ten służył nam dosyć intensywnie do przewozu nie tylko dziecka ale i zakupów.
W tym roku wózek pojechał służyć innemu dziecku i nowi właściciele są z niego bardzo zadowoleni.
Budka głęboka, rozkładał się zupełnie na płasko, ma dobry system zapinania dziecka które nie jest ograniczone pasami przymocowanymi do oparcia a zabezpieczone jest doskonale . Do kosza sporo wchodzi. Każda plamka z niego zeszła. Podróżował z nami pociągami. Bywał w lesie i nad rzeką po kamieniach jeździł. Zawsze niezawodnie! Łatwo go prowadziłam jedną ręką . Stał po złożeniu. Szybkie i łatwe składanie/rozkładanie. POLECAM!
ps. widzę że jesteś z Poznania , w razie czego serwis i dystrybutor jest właśnie w Poznaniu i załatwiają sprawę od ręki (nam ośki w kołach się wytarły i zostały na miejscu wymienione koła na nowe ).

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: sob sie 16, 2014 5:42 pm 
Awatar użytkownika

Bardzo dziękuję za odpowiedź! Chyba nie mam już wątpliwości :) Oglądaliśmy dziś inne wózki np Chicco Multiway ale jak przeczytałam opinie to mi szczena opadła. Jak ma służyć dla 2 dzieci to już lepiej coś porządnego faktycznie.

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: sob sie 16, 2014 6:30 pm 
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Awatar użytkownika

Mam nadzieję że będziecie zadowoleni.
Dzieci więcej nie planuję ale gdyby się trafiło to z pewnością kupiłabym ponownie ten model wózka.
Aaa, no i jeszcze jedno, on ma dosyć długie oparcie .
Mycie i pranie jest łatwe, zdejmuje się łatwo tapicerkę i pod prysznicem myje stelaż . Pasy, ta część zabezpieczająca dziecko w biodrach jest przykręcana do stelaża.
Mieliśmy kiedyś sytuację przykrą, wsiadając do pociągu wózek nam się przewrócił w drzwiach tak, że dziecko głową w dół było ale pasy spokojnie przytrzymały.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt sie 26, 2014 2:45 pm 

moj maly to najchetniej juz by siadl, non stop sie podnosi w gondoli, ammy dokupiona spacerowke an stelaz <ciach> tylko sie zastanawiam, kiedy go tam wsadzic, czy jak stabilnie siadzie, czy kiedy moje nerwy juz puszcza i siepoddam, bo w gondoli juz to sie staje utrapieniem, nie chce lezec i koniec:(

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt sie 26, 2014 2:47 pm 

A ile ma Twój mały?
Dla mnie ta spacerówka Elei jest za płytka dla maluszka.. mimo pasów bałabym się że dosłownie wypadnie..
Ja moją wsadziłam do tej spacerówki koło 10 miesiąca jakoś.. i ostatnio chwilę jeździła..

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn paź 27, 2014 11:03 pm 

Ja polecam wózki z <reklama>i, są naprawdę wygodne, stabilne i bezpieczne i mamy pewność, że posłużą nie tylko jednemu dziecku

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw mar 05, 2015 10:49 pm 

długo obserwowałam rynek zanim się zdecydowałam, ale suma sumaru kupiłam <reklama> trochę rodzice mnie przekonali, bo pamiętają firmę jeszcze sprzed ponad dwóch dekad :)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt mar 27, 2015 1:32 pm 

my mamy spacerówkę od Quinny i jestem zadowolona. wiadomo każdy prowadzi inny tryb zycia, ja jestem zawsze w biegu i wszędzie mam z soba dziecko, więc dla mnie wazne było, zeby wózek był lekki, zajmował mało miejsca po złożeniu, żeby się go łatwo prowadziło. mam model zapp xtra i spełnia moje oczekiwania.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz maja 03, 2015 12:25 pm 

ja mam spacerówkę od wozka 3w1, bo mamy moodd quinny, i tam spacerówka jest kubełkowa, z fajną rączką dla dziecko, ja mam różowy

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz maja 03, 2015 5:28 pm 

Ja właśnie jestem na etapie poszukiwania lekkiej spacerówki, choć trochę się boję o plecki młodego, syn skonczył 7 miesięcy, siedzi stabilnie, podoba mi sie optycznie ten yezz od quinny, ale nie wiem jak tam z oparciem, czy dla takiego malucha już się nada?
ladny też jest ten zapp, ale czytałam opinie, że on się składa na 2 części?
czy ktoś go ma i może się wypowiedzieć?

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 209, 210, 211, 212, 213  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]