Dzisiaj jest pn gru 10, 2018 4:57 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Wiadomość: pt mar 02, 2012 2:12 pm 

My poczeliśmy nasz bliźniaki jak miałam 31 lat, zapewne jak się urodzą będę miała już 32 lata :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw cze 28, 2012 4:05 pm 

ja mam 27 a mój mąż 40 chcieliśmy zacząć starać się o dzidziusia i nawet nie wiedzieliśmy że uda nam się tak szybko!! Mamy znajomych co się latami starają i już tracą nadzieję, może nam się udało bo bez presji i na pełnym luzie...
W rodzinie ani śladu po bliźniakach, w żadnej ze stron. Tabletki anty brałam ale odstawiłam kilka miesiecy wcześniej zanim zaczeliśmy planować. Zaczęłam brać kwas foliowy we wrześniu a w grudniu już byłam w ciąży, podwójnej! Teraz już 32 tydzień i grzecznie odpoczywamy i czekamy na nasze szczęścia dwa :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw paź 04, 2012 2:56 pm 

ja mam :) 25 lat :)
Ale to raczej dziedziczne, mąż ma ze swojej strony dwie parki bliźniaków, ja nie, ale moja siostra(29lat) urodziła 2 miesiące temu trojaczki :)
Więc nie widzę, zadnej logiczne teorii.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw paź 11, 2012 6:48 pm 

JA MIAŁAM 22 LATA JAK URODZIŁAM DZIEWCZYNECZKI STARALISMY SIE PRAWIE DWA LATA O NASZE SKARBY A TU TAKA NIESPODZIANKA :D I ŻYCIE PRZEWROCILO SIE DO GORY NOGAMI :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn sty 07, 2013 1:53 pm 

Alee zróżnicowany wiek :) ja mam 21 lat, podobno w mojej rodzinie występowały bliźniaki, w rodzinie chłopaka również a do zapłodnienia doszło gdy brałam tabletki antykoncepcyjne.. więc właściwie nie wiem, czy to hormony czy genetycznie :)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt lut 05, 2013 3:17 pm 

Ja mialam 31 lat,a dokladnie 30,5 :D
W rodzinie mojej ani mojego meza nikt nie mial blizniakow.Mamy juz starszych synow -11 i 8 lat ,takze ciaza blizniacza byla ciaza nr 3--prawdopodobienstwo wieksze :)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr wrz 18, 2013 11:36 am 
Awatar użytkownika

czekam na blizniaki poczecie 38 lat porud 39 lat w rodzienie mojej i mojego meza zdarzaja sie czesto bliznieta :D

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr lut 26, 2014 10:18 pm 

Kuzynka jest mamą cudownych bliźniaków :mrgreen: jak urodziła miałam 27 czyli nie bardzo wcześnie, ale w sumie na dzisiejsze realia to też nie późno.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn mar 24, 2014 2:00 pm 

Witam Wszystkich! Ja jestem właśnie w ciąży bliźniaczej i mam 27 lat:)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt mar 25, 2014 4:46 pm 

Hej. Jestem w 37 tygodniu ciąży blizniaczej i mam 31 lat

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn lis 30, 2015 8:24 pm 

Ja bliźniaczki poczęłam w wieku lat 22 w styczniu ;)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr lis 28, 2018 12:49 pm 

Hej Mamuśki!! Okazało się, że moja siostra, jest w ciąży bliźniaczej- niesamowite!! Jesteśmy mega szczęśliwe, ja jestem juz mamą Helenki a teraz spodziewam się kolejnego dzidziusia. A moja siostra Kaśka, jest totalnie przerażona, ma 27 lat więc powinna sobie spokojnie poradzić, a jak Wy dajecie rade? Póki co chodzi do swojego ginekologa na nfz, ale planuje pójść tak jak ja do prywatnego, czy któraś z was może prowadził ciążę bliźniaczą? Bo ja tylko pojedynczą i dlatego jestem ciekawa?

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]