Dzisiaj jest ndz sie 19, 2018 11:22 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1649 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 106, 107, 108, 109, 110
Autor Wiadomość
Wiadomość: śr maja 04, 2016 1:46 pm 

Dopadło i mnie! ;) Na razie czuję się dobrze i nie mam książkowych objawów. Rozpiera mnie tylko energia. hehe W planach mam już zmianę wystroju w mieszkaniu, chcę wszystko ogarnąć jeszcze przed porodem. Nowe życie, nowe meble. ;)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn maja 09, 2016 1:31 pm 

U mnie wystąpiła tylko senność i zmęczenie.Okres miałam do 4 miesiąca ciąży i w sumie dopiero wtedy się o niej dowiedziałam.Fakt piersi były bardziej nabrzmiałe ale kto by się spodziewał :)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn sie 08, 2016 8:54 am 

U mnie było inaczej, nie miałam klasycznych objawów, przynajmniej nie w takim nasileniu jak opisujecie, ból na początku ciąży był, mdłości prawie wcale, zgaga tylko pod koniec ciąży, za to zaparcia przez cały czas, radziłam sobie a wszelkie rady i domowe sposoby można włożyć między bajki, hormony i ucisk na jelita robi swoje, wiele na to się nie zaradzi.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw sie 18, 2016 3:15 pm 

Co kobieta to nowe objawy :) Chyba cieżko wybrać takie, które miałyby wszystkie! :D Ale klasycznie to jednak mdłości, zaparcia, biały śluz i ból w piersiach

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz sie 28, 2016 1:54 pm 
Awatar użytkownika

u mnie ból w piersiach taki jak na @ ale nigdy nie swędziały mnie sutki, a teraz tak. Test zrobiłam dwa dni przed @ i nic, zrobiłam dziś w dniu @ i bladzioch ;) Pobolewa mnie też brzuch i częściej sikam. Co do aptytu to raczej bez zmian, zawsze lubiłam jeść :lol: dziś wg obliczeń 4 tc ;) i 1 dzień :lol:

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr paź 26, 2016 3:17 pm 
Awatar użytkownika

No to i ja się dopiszę,nadmienie że ostatni raz bylam w tym temacie jakieś 6 lat temu kiedy okazało się ze jestem w 2 upragnionej ciąży,urodziłam wtedy córeczke Lenkę.Dziś się okazało ze znów jestem w ciaży ...3 ciąży.Szok jak nie wiem,ciąża nieplanowana.Druga kreseczka jest jakby cień cienia,ale widoczna gołym okiem,jutra dla pewności zrobię test rano.Boje się i na razie to do mnie nie dociera.Moje objawy:
już tydzień po owulacji:
-ogromny ból piersi,troszke tak z boku,a sutków to już w ogóle dotknąć nie moge bo mam wrazenie ze zaraz wybuchną :oops: takie dziwne odczucie
-wzmożony apetyt (ale myślałam że tak przed okresem,zawsze tak mam)
-dużo oddawania moczu
-nagłe zaparcia,czego nigdy nie mam
-piwo inaczej smakowało (piwo piję raz na tydzień,ale odczułam ze inaczej jakoś smakuje)
-ciągle byłam śpiąca i zmęczona (tu mój mąż zaczął sie martwić)
-nagła chęć na sok Kubuś (a tylko raz w życiu miałam na niego ochotę,jak byłam w 2 ciaży) i tu mi dało do myślenia,dziś jestem 3 dni po terminie @,która nie przyszła,objawy dalej są.Dziś test ale nie z porannego moczu i p 4 minutach wyszła druga słaba kreseczka,jakby cień cienia ale jak pisałam widoczna gołym okiem.Jestem w szoku :shock:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw lis 03, 2016 4:41 pm 

U mnie to był ból brzucha, ból piersi ale silniejszy niż zwykle, zaparcia, z bólem poszłam aż do ginekologa bo myślałam że mam jakiś stan zapalny w najlepszym razie, okazało się że ciąża 8) , dostałam dicopeg na zaparcia, witaminy i na tym się skończyło, nie miałam ani zgagi ani mdłości.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt gru 20, 2016 12:17 am 
Awatar użytkownika

Trzecia ciąża i mimo, ze nieplanowana to po raz pierwszy miałam przeczucie jeszcze przed @. Z objawów:
- mdłości
- wzdęcia
- parcie na pęcherz
- zmęczenie i senność

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt kwie 13, 2018 1:33 pm 

Ja nagle zaczęłam się szybciej męczyć i odczuwać silniejsze parcie na pęcherz, doszedł ból piersi i takie osłabienie.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn kwie 23, 2018 9:48 pm 

oj u mnie weszło przede wszystkim pobolewanie brzucha, zrobił się twardszy, do tego bóle w piersiach. Zauważyłam, że dość szybko zaczęło mnie brać na słodkie. A potem zaczęły się wymioty, zawroty głowy i zmienne nastroje.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr maja 30, 2018 1:03 pm 

mdlosci i smaki na wszytsko co zjadalne

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw cze 14, 2018 7:26 pm 

ja nie mialam tylko na nic sily tak to zero objawow

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz cze 17, 2018 1:59 pm 

ja tez bez objawow

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn cze 18, 2018 5:20 pm 

ja zadnych

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1649 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 106, 107, 108, 109, 110

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]