Dzisiaj jest wt lis 13, 2018 10:43 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1652 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 111  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Wiadomość: czw lut 15, 2007 8:02 am 

cześć wszystkim. jestem nowa, ale chciałabym opisać swoje objawy ( bo nareszcie mi sie udało, czego sie nie spodziewałam)
U mnie było:
- po tygodniu od przytulanka typowe objawy grypy
-potem bóle identyczne jak na @
- znów wrócił ból pleców
- na koniec czego w ogóle sie nie spodziewałam brak @
- podkrążone oczy ( w pracy zadają pytanie dlaczego w tygodniu chodzę na imprezy)
- do tego wszystkiego doszło to że po prostu nie mogę spac na łóżku, podłoga mój przyjaciel - hi hi hi

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob lut 17, 2007 2:32 pm 

To u mnie było BARDZO skomplikowanie...

- od samego początku miałam tzw przeczucie ze jestem w ciąży;
- kłucie w podbrzuszu;
- żyłki na piersiach;
- bardzo tkliwe sutki;
- kłucie w krzyżu;
- ciągnięcie w pachwinach nóg;
- mnóstwo białego śluzu;
- minimalnie powiększone piersi;
- podwyższona temperatura (mierzona zawsze rano w pochwie) ok.37,2 *C lub 37,3 *C;
- lekkie mdłości;
-na początku brak apetytu, ale teraz powoli wzrasta;
- do 39dc każdy możliwy test negatywny (nie chciała się ujawnić moja dzidzia);
- brak @ (i jej objawów);

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob lut 17, 2007 6:07 pm 

kathrin12 pisze:
Oki!!! :lol:
Ja niestety jeszcze o objawach ciążowych nie mogę napisać, :? ale wy dziewczynki piszcie!! Szkoda tylko,że żadna nie miała ciąży naprawdę bez żadnych objawów, wtedy mialabym nadzieję.....

ppodpisuje sie pod tym i Ewelka nie kasuj mojej wypowiedzi, obiecuje ze nie bede zadawać żadnych pytań, bo ten watek ma za cel informować :D :D :D
Ja po prostu desperacko szukam przykładów ciąży bez objawów. Testuje 19 lutego
papa i pozdrowienia dla Kathrin:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz lut 18, 2007 8:48 am 

RENA!
w ogóle sie nie przejmuj. Ja pierwsza ciążę miałam zupełnie bezobjawową ( ale to chyba naprawde dziwny przypadek). normalnie miałam @, żadnych zachcianek, zero powiekszonych piersi. Dopiero po 3 @, jak mi sie skończyła dostałam bóli i tak jakby @ z powrotem. Pojechałam do szpitala i mi powiedzieli że to ciąża bliźniacza, ale juz było po wszytskim ( lekarze sami nie wiedzieli dlaczego nie było żadnych objawów). Potem długo sie staraliśmy, aż sobie odpuściłam ze względu na zmianę pracy i nawet wystrzegałam sie przytulanka w styczniu ( tylko raz i to w dni które powinny być niepłodne) a tu niespodzianka. Główka do góry na pewno sie uda, trzymam kciuki. Pisz jakby co.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob lut 24, 2007 6:42 pm 

U mnie to było tak:
-Brak miesiączki
-Silne mdłości;wymioty
-senność
-skurcze w dole brzucha
-nadmierny apetyt(dziwne przciwienstwa,najpierw mdłości,wymioty,a taki duuży apetyt)
-Jak pisałam apetyt,ale nie na wszystko.Odrzucało mnie na widok mięsa
-częste oddawanie moczu
-zaparcia i wdęcia

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob lut 24, 2007 7:37 pm 

Pierwsza ciaza:
-bol piersi-jeszcze przed spodziewana@
-brak@
-bol brzucha jak przed@
-6-7tydz.mdlosci-gdzies do 12tyg
Droga ciaza
-jeszcze przed spodziewana@ mdlosci i zawroty glowy
-zaparcia
-brak @
-zmeczenie
-5-6tydz.powiekszajace sie i bolace piersi(o wiele pozniej niz przy pierwszej ciazy)
Teraz jestem w 7-8 tydzien czasem mam mdlosci i zawroty glowy a takze towarzyszy mi popoludniowe zmeczenie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt lut 27, 2007 2:38 pm 
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

Dziewczyny, ten watek ma sluzyc do celow informacyjnych... Jeszcze raz prosze o nie zadawanie tutaj pytan.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw mar 08, 2007 1:06 pm 
Awatar użytkownika

witam moje objawy
ból brzucha tak jak przed@
bolesnosc piersi
sennośc
potem ok 6 tygodnia wszystko mi smierdziało i nie mogłam otwierac lodówki mdłosci
Teraz poprostu rewelacja

ww.szipszop.pl]Obrazek[/url]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: ??
Wiadomość: pn mar 12, 2007 6:53 pm 

Dziewczyny jestem tu pierwszy raz zdecydowalam sie wkoncu napisac <uuuf> opowiem od poczatku 2.03 spalam z chlopakiem dzien przed zapomnialam tabletki anty. byla to tabletka zpierwszego tygodnia bodajze 6 . gdy tylko sie zorientowalam odstawilam tabletki na dobre .od mniej wiecej 6.03 boli mnie prawy jajnik <tak mi sie wydaje > tak jak przed @ po czym nastapil bol w okolicach krzyza, nerek. mialam nadziee ze to juz to.... jednak dzisiaj czyli 12.03 zobaczylam plamke, na spodniach i nadszedl @ nie wiem wkoncu co o tym myslec . Moze wy poradzicie cos w tej sytuacji owszem robiklam test jednak wynik negatywny ale na test pewnie jeszcze za wczesnie. Prosze o pomoc :( please!!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Re: ??
Wiadomość: pn mar 12, 2007 6:55 pm 
Awatar użytkownika

Kosmiczna pisze:
Dziewczyny jestem tu pierwszy raz zdecydowalam sie wkoncu napisac <uuuf> opowiem od poczatku 2.03 spalam z chlopakiem dzien przed zapomnialam tabletki anty. byla to tabletka zpierwszego tygodnia bodajze 6 . gdy tylko sie zorientowalam odstawilam tabletki na dobre .od mniej wiecej 6.03 boli mnie prawy jajnik <tak mi sie wydaje > tak jak przed @ po czym nastapil bol w okolicach krzyza, nerek. mialam nadziee ze to juz to.... jednak dzisiaj czyli 12.03 zobaczylam plamke, na spodniach i nadszedl @ nie wiem wkoncu co o tym myslec . Moze wy poradzicie cos w tej sytuacji owszem robiklam test jednak wynik negatywny ale na test pewnie jeszcze za wczesnie. Prosze o pomoc :( please!!!!

Ponieważ przestalaś brać tabletki dostałaś okres - to normalne zjawisko. Raczej szanse na ciąże są znikome

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn mar 12, 2007 7:03 pm 

dzieki ale mnie nie pocieszylas:( odstawilam je bo na ulotce tak pisalo ze jezeli sie zapomni tabletki z pierwszego tygodnia i w ciagy 7 dni odbedzie sie stosunek trzeba natychmiast odstawic i udac sie do lekarza no ja jeszcze nie byla . a te bole zaczely sie jeszcze przed odstawieniem . a krwawienie slabe jak nigdy od godziny 12 to jakby kot naplakal

To moze mi powiesz skad moga byc te bole skoro sie zaczely dwa dni przed odstawieniem tabletek?? bo ja sama nie mam pojecia:(

Ostatnio zmieniony pn mar 12, 2007 7:13 pm przez Kosmiczna, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn mar 12, 2007 7:13 pm 
Awatar użytkownika

Kosmiczna pisze:
dzieki ale mnie nie pocieszylas:( odstawilam je bo na ulotce tak pisalo ze jezeli sie zapomni tabletki z pierwszego tygodnia i w ciagy 7 dni odbedzie sie stosunek trzeba natychmiast odstawic i udac sie do lekarza no ja jeszcze nie byla . a te bole zaczely sie jeszcze przed odstawieniem . a krwawienie slabe jak nigdy od godziny 12 to jakby kot naplakal

Jeśli nawet byłabyś w ciąży to za wczesnie na jej stwierdzenie...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn mar 12, 2007 7:15 pm 

wiem wiem ze zawczesnie dlatego napisalam bo moze ktoras byla albo jest w takiej sytuacji . Dziki za pomoc:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn mar 12, 2007 7:19 pm 
Awatar użytkownika

Kosmiczna pisze:
wiem wiem ze zawczesnie dlatego napisalam bo moze ktoras byla albo jest w takiej sytuacji . Dziki za pomoc:)

wiele z nas jest w takiej sytuacji, ale trudno powiedzieć komuś czy jest w ciązy czy nie jest to jest 50/50 sznasy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn mar 12, 2007 7:22 pm 

nadal jednak mam nadziee ze jestem w ciąży :) jezeli bole nie przeda udam sie do ginka :) i zobaczymy trzymajcie kciuki:)

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1652 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 111  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]