Dzisiaj jest wt lis 13, 2018 10:53 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5191 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 342, 343, 344, 345, 346, 347  Następna
Autor Wiadomość
Wiadomość: pn lis 10, 2014 9:01 am 
Awatar użytkownika

No to czekamy 2 tygodnie :D i mocno trzymam kciuki :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt lis 11, 2014 10:46 am 
Awatar użytkownika

Dziękuję :* może będzie w końcu bobo.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr lis 19, 2014 5:38 pm 
Awatar użytkownika

Jak tam laski? U mnie za tydzień termin @. Samopoczucie fatalne :(

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw lis 20, 2014 9:11 am 
Awatar użytkownika

Nela co się dzieje?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw lis 20, 2014 2:21 pm 
Awatar użytkownika

A bo coś się martwię, co będzie, gdy @ przyjdzie... To mnie dobije.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt lis 21, 2014 8:52 am 
Awatar użytkownika

Kochana będziesz myśleć jak @ przyjdzie, co będzie!
Będziesz walczyć dalej!

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: sob kwie 18, 2015 6:21 pm 
Awatar użytkownika

dziewczyny meldowac sie co u was????

uczeń - synek 2009 :)

aniołeczek Marysieńka 2008.... (*)

a dla tej co nie jest użytkownikiem forum, a interesuje się moim udziałem/życiem na forum środkowy palec

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt kwie 24, 2015 10:36 am 
Awatar użytkownika

Muminku,znowu poronilam... :cry:

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz kwie 26, 2015 1:35 pm 
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

Mageena - Bardzo mi przykro wiesz co moglo byc przyczyna ? Bo jesli niewydolnosc szyjki to postaram sie tobie pomoc

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz kwie 26, 2015 7:23 pm 
Awatar użytkownika

Czesc magdziarku,dziekuje bardzo,za chec pomocy ale nie sadze,zeby ona byla przyczyna. Wlasnie poszlam na usg,zeby sprawdzic,dlugosc szyjki i czy nie potrzebuje szwu. Okazalo sie,ze jest wszystko ladnie pozamykane. Ale kiedy zajrzala do malenstwa,okazalo sie,ze dzieciatku przestalo bic serduszko 3 dni po moim poprzednim usg,na ktorym bylo wszystko super. :(
Nie zgodzilismy sie na sekcje zwlok,bo szkoda nam bylo naszego aniolka. Nie planujemy wiecej dzieci,bo nie przezylabym kolejnej straty... Na szczescie mam juz dwoch chlopcow,za ktorych dziekuje Bogu jeszcze bardzej...Marzylam o coreczce... :dada:

Mam nadzieje,ze u Ciebie i reszty dziewczat wszystko w porzadku. Pozdrawiam goraco. M.x

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: sob maja 16, 2015 6:00 pm 
Awatar użytkownika

Mageena tak mi przykro :( Smutne....Jak sie czujesz?

cholernie sie boje, bo postanowilam po 6 latach ponownie zaryzykowac.... moj 6 latek chce od dwoch lat rodzenstwo, musialam poczekac poukladac sobie co i jak z praca. w tym roku koncze 34 lata i to moj ostatni dzwonek, bo dalam sobie taki okres, ze jak do 35 tki nie postaramy sie na drugie, to koniec. boje sie.... kazda z nas chce urodzic piekne, zdrowe dziecko, donosic, dojsc do 9 mca....i tego sie boje, jak jestem zdecydowana to pekam i wycofuje sie... nie wiem czy cos z tego bedzie :(
A marzy mi sie córeczka..... chce a zarazem mam dziwne sny... patrze na innych zaraz urodza, lub juz urodzily, i wtedy chce, nawet juz....ale zastanowie sie, pomysle i paniczny strach mnie ogarnia, i mysle: nie

uczeń - synek 2009 :)

aniołeczek Marysieńka 2008.... (*)

a dla tej co nie jest użytkownikiem forum, a interesuje się moim udziałem/życiem na forum środkowy palec

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn maja 18, 2015 7:56 am 
Awatar użytkownika

Muminek rozumiem Cię po części, ten strach u mnie był spowodowany czymś innym ale może gdybym była młodsza to bym zaryzykowala...

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn maja 18, 2015 8:19 am 
Awatar użytkownika

Hej muminku, u mnie tez minelo 7lat ale ja cieszylam sie ta ciaza od poczatku ale rowniez latalam na kontrole do wszelakich lekarzy co chwile. Wyniki mialam swietne a dzidzius dodawal mi energii jakiej nie mialam juz dawno. Zdecyduj sie muminku...Wiem,ze my wszystkie jestesmy przewrazliwione tym,co nas spotkalo ale bedzie dobrze kochana. Masz zdrowego Bratusia i to jest dowod na to,ze dasz rade. Bede trzymala kciuki bardzo mocno!!! :cmo:

P.S A co u Kate?
Ja tym razem szybko wrocilam do pracy (3tyg) i jakos probuje dac sobie rade z emocjami,czego nie ulatwiaja mi rodzice dzieci ale mam wrazenie,ze zwariowalabym,gdybym musiala przechodzic przez to kolejny raz...Po raz drugi rodzilam naturalnie i po raz drugi zostawilam swoje dzieciatko tam,gdzie je widzialam pierwszy i ostatni raz...to boli...bardzo boli... :cry:

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn maja 18, 2015 9:21 am 
Awatar użytkownika

Mageena strasznie mi przykro. Czytając Twoje posty płacze. Tutaj Cie serdecznie. Kochana a czy u Ciebie wiadomo jaka jest przyczyna? Dostajesz skurczy?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt maja 19, 2015 8:17 am 
Awatar użytkownika

Czesc Kurczaczku. :) . Mam nadzieje,ze u Ciebie wszystko w porzadku.
Tak wlasciwie nie wiadomo,jaka przyczyna ale tym razem lekarze powiedzieli mi,ze mam szczescie,ze mam dwoch synow. Przy kazdej ciazy mialam jakies trudnosci ale udalo mi sie szczesliwie donosic ciaze i urodzic. No i oczywiscie te moje dwa aniolki - tez z komplikacjami. Scislej mowiac - bez komplikacji a za to z tragicznym zakonczeniem.
Przy Weroniczce mialam 3 dni skurcze ale nawet mi do glowy nie przyszlo,ze to sa porodowe... Myslalam,ze to jakies przepowiadajace skurcze,czy cos takiego. Potem lekarze powiedzieli,ze to wina infekcji.
Tym razem wszystko bylo w porzadku. O tym,ze dzieciatko nie zyje,dowiedzialam sie przy sprawdzaniu,czy ujscie sie nie otwiera. Tylko na chwile kobieta zerknela na dzidziusia,czy u niego wszystko w porzadku...i nie bylo... :cry:
Niestety nie dowiedzialam sie czy to chlopczyk czy dziewczynka. Powiedzieli mi,ze nie bylo widac ...
Nie zgodzilam sie na secje zwlok. Nie bylo sensu. To byl ostatni dzwonek.

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie. M. :papa:

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5191 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 342, 343, 344, 345, 346, 347  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]