Dzisiaj jest wt lis 13, 2018 10:18 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Wiadomość: wt lis 29, 2011 1:04 pm 
Awatar użytkownika

Bardzo Wam dziękuję...

Czy możecie mi powiedzieć jak długo krwawiłyście/plamiłyście
po poronieniu?
No i oczywiście najbardziej interesują mnie opinie tych z Was,
które poroniły samoistnie we wczesnej ciąży... :(

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt lis 29, 2011 1:07 pm 
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

Przy pierwszym poronieniu w 6 tc krwawiłam tylko 10 dni, ale później się okazało, że muszę mieć zabieg, bo się nie oczyściło - i po zabiegu 3 tygodnie. Przy drugim i trzecim poronieniu tez 3 tygodnie po zabiegu krwawiłam.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr cze 06, 2012 1:32 pm 

jestem w 6 tygodniu ciąży i już 5 dzień mam upławy o ciemno brązowym kolorze. byłam u lekarza dostałam duphaston,lekarz powiedział że mogą u mnie wystapić takie plamienia..ogólnie czuję się. Czy miała któraś z was takie plamienia i wszystko było dobrze z ciążą?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr cze 06, 2012 2:07 pm 
Awatar użytkownika

każdy organizm jest inny, wiele kobiet będąc w ciąży ma plamienia, a nawet krwawienia i z ciążą jest wszystko w porządku. dużo leż, odpoczywaj i będzie ok. Nie stresuj się, bo to nic nie pomoże.

Ostatnio zmieniony śr cze 06, 2012 2:08 pm przez Isska, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr cze 06, 2012 2:08 pm 
Awatar użytkownika

plamienie może wystąpić w terminie spodziewanej miesiączki.

Lekarz robił usg?? Na jakiej podstawie stwierdził, że u Ciebie może coś takiego występować?? Możesz również mieć krwiaka, który właśnie się oczyszcza i też powoduje plamienie, ale przy obecności krwiaka jest nakaz leżenia. Co dokładnie powiedział lekarz??

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr cze 06, 2012 2:12 pm 

usg duzo nie pokazało,jedynie pęcherzyk.. wyniki krwi beta hcg miałam bardzo dobre. we wtorek mam kolejne usg i mam nadzieje ze bedzie dobrze,tak bardzo pragnę tego Dzidziusia

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr cze 06, 2012 6:55 pm 
Awatar użytkownika

po 2 dniach beta przyrosła?? Nadal mnie zastanawia, skąd lekarz wywnioskował, że u Ciebie mogą wystąpić plamienia :roll:

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw cze 07, 2012 5:49 pm 
Awatar użytkownika

U mnie nie było krwawienia, były natomiast silne skurcze, które pomyliłam z problemami żołądkowymi. Nie denerwuj się i odpoczywaj dużo.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt cze 08, 2012 8:35 am 
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

Witaj
czasami zdarzają się takie plamienia przyczyna może byc rózna dobrze że dostałaś duphaston w jakiej dawce bierzesz? czy plamienia ustały ?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt cze 08, 2012 6:46 pm 
Awatar użytkownika

kurcze wspolczuje tych plamien. Lez jak najwiecej i trzymak kciuki za nastepne usg, na pewno bedzie dobrze!

aniolek 2009*

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob cze 09, 2012 11:31 am 
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

i jak plamienia ustały?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt cze 12, 2012 4:09 pm 

tak plamienia ustały..dzisiaj odebrałam wyniki badań wszystkie wyszly bardzo dobrze.tylko robiłam usg dzisiaj i nie było widac serduszka dziecka a jestem w 6 tygodniu wiec kolejne zmartwienie nastpene mam za tydzień.. nie wiem co mam myslec

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt cze 12, 2012 4:26 pm 
Awatar użytkownika

u mnie plamienie w 1 ciąży, które zaczęło się jakoś koło 5tc, nie oznaczało nic dobrego. plamiłam, raz więcej, raz mniej, raz na zewnątrz, raz tylko "w środku", raz na brązowo, a innym razem śluzem podbarwionym krwią. na wizycie w 6tc widać było akcje serca, ale na drugi dzień poczułam jak poleciało mi dosłownie kilka łyżek krwi, żywej, może troszkę więcej. ale krwi. 2 dni później już nie było akcji serca, mimo luteiny, odpoczynku i leżenia. powtórki bety, tydzień, i zabieg. żadnych bóli, skurczy, nic. tylko plamienie. ciąża obumarła.

w 2 ciąży miało być już wszystko książkowo. ale niestety, tez plamiłam od początku. ale tym razem tylko na brązowo, i dużo mniej. raz tylko w terminie @ pojawiło się niewielkie krwawienie (jakby ktoś mi łyżkę krwi wylał na majtki), tez myślałam ze po wszystkim. pierwszą wizytę z USG(normalną w 5tc) tym razem miałam dop. w 7tc. brałam luteinę. myślisz ze się nie denerwowałam, nie myślałam? ahh, najgorsze tyg w moim życiu. plamienia były, ale rzadko i niewielkie. bardziej jak byłam przemęczona. może to z nadżerki która mam.
dziś mój synek codziennie daje znać o sobie. jestem już w 26tc.

także, na swoim przykładzie mogę Ci odpowiedzieć, ze plamienia nie przesadzają o poronieniu.

życzę Ci kochana wszystkiego dobrego. i mam nadzieje ze niedługo zobaczysz i usłyszysz serduszko swojej dzidzi :)

[*], [*] Piotruś(29tc)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt cze 12, 2012 6:24 pm 
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

kebabskit na razie nie martw sie na zapas ja 2 razy miałam taką sytuacje i wiem jak to stresujące ale nic zrobic nie można trzeba czekac owulacja mogła byc później i ciąza może byc młodsza niz wynikałoby to terminu ostatniej @
najważniejsze że plamienia ustały

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw cze 21, 2012 5:19 pm 

no niestety wlasnie jestem w szpitalu:( poronienie..... plod obumarł w 6 tygodniu. czy któraś z was miała podawane tabletki do pochwowo? bo mi takie podano i mozliwe ze nie bede musiała miec zabiegu czyszczenia ktorego sie bardzo boje.......

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]