Dzisiaj jest ndz gru 16, 2018 9:32 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Wiadomość: śr lip 29, 2015 12:39 pm 

U nas do pierwszej klasy plecak, do drugiej już tornister. Tornister dla drobnego 6latka był zdecydowanie za duży, wygodniejszy okazał sie plecak. Teraz do drugiej klasy już bedzie tornister a dla córki która idzie do pierwszej klasy bedzie taki plecak st.majewski (model już przez nas sprawdzony) Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr lip 29, 2015 1:38 pm 
Moderator
Awatar użytkownika

Ja miesiac pozniej kupilam jej jednak ten plecak adidasa. znalazlam taki z profilowanymi szelkami i w miare sztywnymi plecami,leciutenki. bedzie z niego korzystac juz trzeci rok a potem kupie jej ciut wiekszy, bo sie sprawdzil.Teraz dzieci tak nie maja zawalonych plecakow jak mialy nasze pierwszaki.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw lip 30, 2015 4:37 pm 

U nas też plecak, mamy taki jak wyżej ten barbie to st. majewski, prawda? Tylko oczywiście mamy męski model ;)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw lip 30, 2015 9:39 pm 

Zgadza się, plecak jest St.Majewski, to ten sam producent co m.in. słynnych kredek Bambino, czyli firma znana i lubiana przez nas bardzo ;)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn sie 03, 2015 2:36 pm 

Dla mojego Adriana plecak jest wygodniejszy, jego zdaniem lepiej wygląda.
Warto też spróbować po prostu ograniczyć to co dziecko nosi ze sobą do szkoły, bo to co widzę to jakaś masakra! Jakby na daleką wyprawę się wybierały.
Warto ograniczyć podręczniki/zeszyty z których się nie korzysta.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn sie 03, 2015 7:55 pm 
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Awatar użytkownika

U nas tornister Herlitz'a .
Pierwszą klasę przeszedł cudnie.
Nic się nie gniotło.
Pełna wygoda.
Mam nadzieję że jeszcze 2 lata wytrzyma :) .

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt sie 07, 2015 11:30 am 

bursztynka pisze:
Zgadza się, plecak jest St.Majewski, to ten sam producent co m.in. słynnych kredek Bambino, czyli firma znana i lubiana przez nas bardzo ;)

Skoro lubisz to zajrzyj do Biedronki. Mają teraz produkty w dobrych cenach i fajny konkurs dla dzieci. :) Trzeba narysować jak sobie wyobrażają rówieśnika z drugiego końca świata. :)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz sie 09, 2015 8:45 pm 
Awatar użytkownika

veryAnka pisze:
bursztynka pisze:

Skoro lubisz to zajrzyj do Biedronki. Mają teraz produkty w dobrych cenach i fajny konkurs dla dzieci. :) Trzeba narysować jak sobie wyobrażają rówieśnika z drugiego końca świata. :)

Przed nami też zakup plecak ai nie jest lekko. Do pierwszej klasy był z pony na kółkac. Już nie chce ani bohaterów bajek, anie na kółkach, coś powżniejszego... eh ;)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn sie 17, 2015 9:56 am 

Wiem wiem, kupiłam już wyprawki z biedronki właśnie. Część z bajkowymi postaciami a część z logo UNICEF żeby pomóc dzieciom których nie stać na to wszystko na co my możemy sobie pozwolić.
A przy okazji dzieci mają dodatkowe zajęcie, robią prace na konkurs, nagród sporo to może trafią się jakieś kredki przy okazji a dzieci nauczą się pomagać innym ;)

milkShake St.Majewski ma piękne plecaki dla dziewczynek, z pieskami, kotami, końmi, śliczne są... Tutaj jest link do katalogu, może coś Ci wpadnie w oko <reklama>

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt lut 26, 2016 11:12 pm 

Mój syn nosił zeszyty i książki w tornistrze, takim utwardzanym, z Herlitza, o mniej więcej takim:

Obrazek

książki i zeszyty się w nim nie gniotły, a mój syn to potrafi powyginać każdy.....

Fotka trochę marnej jakości, ale jedyn jaką udało mi się znależć z bardzo podobnym tornistrem.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: wt mar 08, 2016 4:09 pm 

Przede wszystkim lekki! Żeby sam w sobie nie dodawał dziecku ciężaru na plecach, którego już i tak ma niemało :)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn kwie 04, 2016 9:27 am 

Córka do tej pory chodziła z tornistrem ale obecnie już nie chce z nim chodzić bo mówi, że jest dla małych dzieci. I tak miałam już jej nowy kupować bo stary tornister jest już dość znoszony.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pn lip 25, 2016 10:33 am 

Jak dla mnie na początku najlepszy byłby jednak tornister, a na plecak można się przerzucić później.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr lip 27, 2016 3:13 pm 
Awatar użytkownika

Moja miała plecak miekki lekki na początek. zawał egzamin jak najbardziej. Najwazniejsze to żeby był lekki, miał przegródkę na bidon, kanapki i im wiecej kieszonek tym lepiej, był duzy swobodnie mieścił duże formaty. Znudził jednak nam się wzor i na drugie pólrocze z fajnej przeceny kupiłam Easy polski tornister. swietny. zdaje egzamin tak samo. Dzieci większość książek zostawiają w klasie jednak i tak jest to cieżar. Oba nosidła są wygodne.

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]