Dzisiaj jest pt cze 22, 2018 4:36 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Wiadomość: śr mar 19, 2008 8:15 am 

Monikost pisze:
_hania_ pisze:
PS.dr Wisnieska "zwiala" mi z przychodni na Waryńskiego - nie wiecie gdzie teraz przyjmuje???

Tak ja wiem :D Przyjmuje w poradni przy szpitalu na Reymonta. Wybieram się do niej pod koniec miesiąca

Wielkie dzieki!!!!!!!
a masz moze nr tel do rejestracji??? pliiis

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr mar 19, 2008 9:55 am 

Mam :D 077 4543840

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr mar 19, 2008 7:21 pm 

jestes wielka!!!!

rano dzwonie ;-)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn mar 31, 2008 5:21 pm 

witam , ja nie do konca zgodze sie z tym ze nie ma potrzeby chodzic do lekarza pracujacego w szpitalu w ktorym ma sie rodzic i ze jest to bez sensu,rodzilam w opolu a nie chodzilam do lekarza zwiazanego z tym szpitalem i chociaz zajeto sie mna i dzieckiem bez zarzutu,nie dokonca wiedzialam co sie za mna dzieje,bardzo stresowal mnie brak informacji,z powodu krwotoku i odklejania sie lozyska rodzilam w 29 tc przez cc,teraz choc mam nadzieje ze mnie to nie spotka ponownie(tym bardziej ze nie bylo przyczyny takiego stnu rzeczy poprostu mialam pecha czasami tak sie zdarza) wolalabym miec blisko lekarza ktory sie mna zaopiekuje lub chociaz na bierzaco bedzie informowal co sie dzieje,przez ponad 10 lat chodzilam do dr samborskiej,potem 6 miesiecy do dr jakimowa a teraz od stycznia do dr zwirskiej-lembrych wlasnie ze szpitala z reymonta i chociaz nie mam specjalnych zarzutow do poprzednich lekarzy to dopiero teraz spotkalam lekarza z zyczliwa dusza i zrozumieniem w oczach,kontakt telefoniczny o kazdej porze,pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt kwie 01, 2008 5:25 pm 

no wiesz... a nie chodzilam prywatnie do lekarza a informacje mialam...u mnie tez nie obylo sie bez problemow, spedzilam w szpitalu ponad miesiac, poznalam lekarzy, polozne, salowe i inne ciezarowki... Radze zobic dobre rozeznanie, bo szpital ma kilka oddzialow i nie zawsze lekarz do ktorego chodzisz pracuje na tym wlasciwym ;-)

moje dwie kuzynki chodzily prywatnie do lekarza... jedna wiedziala kiedy bedzie miala cesarke - fool service wszystko OK
druga chodzila do tego samego lekarza, ale pech chcial, ze pan doktor do Austrii na narty pojechal i cala inwestycja w lekarza pracujacego w szpitalu sie po...sypala

co ma byc to bedzie a w Opolu pracuja super specjalisci, dla ktorych nie ma znaczenia, czy chodzisz do nich prywatnie czy na "chora kase" !!! takich przynajmniej ja spotkalam ;-)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr kwie 02, 2008 1:15 pm 

widzisz ja nigdy nie chodzilam do ginekologa na kase chorych ,no moze nie nigdy jeden raz bylam na rejonie majac 16 czy 17 lat i uwierz nigdy!!!!! wiecej ,wszystkie moje znajome a troche ich jest rowniez chodza prywatnie i naprawde zadna nie narzeka,tylko szwagierka chodzila w drugiej ciazy na kase ale tylko po to zeby miec badania prenatalne za darmo i tak jak pisalas jak chodzila prywatnie wiedziala kiedy ma sie zglosic do szpitala na cc,a w drugiej ciazy przenosila 10 dni wiec miala spory stres bo nie wolno jej bylo rodzic naturalnie a moglo sie zaczac w kazdej chwili),wiec u mnie jak to napisalas nie jest wazna inwestycja bo place i tak ,tylko ze ja wybieram komu i za co,a w szpitalu ja lezalam tylko tydzien bo moje dziecko trafilo na oiom na witosa i przez ten tydzien nikt mnie nie informowal co sie z dzieckiem dzieje i czy jeszcze zyje,gdyby nie maz ktory siedzial na zmiane ze mna i z dzieckiem chyba bym umarla ze strachu o dziecko,jezeli chodzi o opieke wszystko ok,a najlepsze byly stazystki

p.s.moja lekarka jest akurat z patologii ciazy i porodowki wiec chyba dobrze wybralam :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr kwie 02, 2008 1:19 pm 
Awatar użytkownika

a ja chodziłam przy pierwszej i drugiej ciąży na kase chorych do ginekologa i ani dr Skupińska ani dr Pospiech nie pracują w szpitalu i miałam dobrą i fachową opieką w czasie porodu i po porodzie...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw kwie 03, 2008 7:26 pm 

alutka!

chodzilo mi tylko o to ze jak wszystko ma isc dobrze to pojdzie, a jak ma sie cos dziac to sie "zadzieje".

Chodzac do ginekologa na "kase chorych" nie poddaje sie badaniu przypadkowemu lekarzow! mam stalego lekarza przez cala ciaze tak ja ty, wybieram go sama - tak jak ty, jedyna roznica jest to, ze ja dodatkowo za to nie place i w przeciwienstwie do ciebie ja zaczynalam od prywatnych wizyt u ginekologow - sorry ale nie widze roznicy! moja dr Wisniewska i polozna przychodni byly super!

a poza tym nie widze zwiazku z placeniem za opieke ginekologowi w czasie ciazy a pobytem dziecka na OIOMie na Witosa... Jak przekladaja sie pieniaze placone ginekologowi na prace lekarzy, pielegniarek i poloznych szpitalu na Witosa???

wiecej wiary w naszych polskich lekarzy, pielegniarki i polozne!!! z reka na sercu powiem ci ze nie zaplacilam ani grosza (rodzine tez przepytalam na te okolicznosc) a opieke i ja i Jasiek mielismy pierwszorzedna! To dzieki poloznej moglam karmic mojego wczesniaczka piesia, przed cesarka polozne wszystko mi wytlumaczyly (poza drobnym szczegolem ze paseczki z nazwiskiem sa 2... przez moment myslalam ze przez 8 miesiecy nie wypatrzyli ze mam blizniaki) - jednym slowem bajka

tak wiec reasumujac:

ty placisz za wizyty i czujesz sie przez to pewniej a ja ta pewnosc mam bez placenia dodatkowej kasy

nie boje sie porodu w Opolu bo wiem ze krzywda mi sie tu nie stanie, mojemu dziecku tez! i jeszcze raz wszystkim pracownikom szpitala DZIEKUJE!!!

[/b]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt kwie 04, 2008 2:17 pm 

haniu
widze ze wogole nie zrozumialas o czym ja pisze :) ,mi chodzilo o to ze akurat obok mnie prawie wszystkie kolezanki chodza prywatnie,bo tak sie zlozylo ze zle trafily podobnie jak ja na lekarza z rejonu i dlatego napisalam ze chodzac do lekarza prywatnie i tak i tak wole na ta chwile wybrac takiego ktory pracuje w szpitalu niz takiego ktory tam nie pracuje,zupelnie niepotrzebnie zaczelas dyskusje nad tym czy chodzic na kase czy prywatnie,kazdy ma swoje zdanie i tego bedzie sie trzymal.nie bylo mowy o wyzszosci placenia za lekarza nad nie placeniem ,a lekarzem ze szpitala lub nie ze szpitala w ktorym zamierzasz rodzic!!

wypowiedzialam sie w kwestii wyboru lekarza ze szpitala i tu wlasnie sadze ze majac znajomego lekarza nie mialalbym problemu z przeplywem informacji(miedzy szpitalem na reymonta a oiom na witosa) poniewaz codziennie na obchodzie a lezalam tam tydzien mowiono mi ze przyjdzie pediatra i przekaze mi stamtad wiesci ale nie zjawil sie ani razu mimo moich prosb :!: :!: i oprocz tego opieka byla wspaniala to tez napisalam,dodatkowa wiara w polskich lekarzy jest mi nie potrzebna bo do tej pory trafialam na super lekarzy moich (z tym jednym wyjatkiem ginekologiem z rejonu ktory mial chyba ponad 100 lat i zero doswiadczenia) i mojego dziecka i za to im dziekuje.

zgadzam sie z toba ze jak ma cos pojsc nie tak to napewno pojdzie,ale wtedy lepiej miec wsparcie,jak widze ty wlasnie chodzisz do lekarki z przychodni przy szpitalu :)

pozdrawiam i zakonczmy ta dyskusje bo jest zupelnie bezcelowa nie o tym jest ten watek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz kwie 06, 2008 12:27 am 

znow nieporozmienie a wiec takze male sprostowanie...nie czytalas wszystkich moich postow w tym temacie...
bedac w ciazy chodzilam do przychodni na Warynskiego do dr Wisniewskiej, ktora w tym czasie ani w szpitalu ani w przychodni przy szpitalu nie pracowala...

pozdrowionka ;-)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt cze 17, 2008 6:17 pm 
Awatar użytkownika

Dziewczyny, słuchajcie, a dr Pośpiech? Jestem umówiona do niego za parę dni na pierwszą wizytę. Wcześniej chodziłam do dr. Łabiaka, pracował w poradni K na Kościuszki w ZOZ Centrum i z tego co wiem w szpitalu, ale zwial i przyjmuje tylko prywatnie na Chabrach - w zasadzie wtedy tylko chodzilam do niego na badania i po recepty.

Teraz planujemy Fasolke i wlasnie nie wiem, czy dobrym pomyslem byla rejestracja u dr. Pospiecha w Medicusie.

Powiedzcie dziewczyny jaki on ma stosunek do pacjentek , bo bylam pare dni temu u mnie na rejonie (chyba ten sam doktor o ktorym kolezanka pisala ze ma chyba ze 100 lat! - i do tego okazalo sie ze rowniez ten sam ktory odbieral mnie 21 lat temu....) i jestem zdruzgotana.

Mam nadzieje ze idac do Pospiecha nie ryzykuje nerwow i szybkiej zmiany lekarza z poczatkiem ciazy....

Poradzcie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt cze 17, 2008 6:47 pm 
Awatar użytkownika

oranje ja chodzę do Pośpiecha do Medicusa i szczerze go polecam, starszy facet taki około 50 ale miły, moja mama do niego też chodzi i moja sis do niego chodziła, prowadził jej pierwszą ciąże a moją drugą :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr cze 18, 2008 8:56 am 
Awatar użytkownika

milka83: dziekuje za info :)

mam nadzieje ze wysle mnie na odp badania jeszcze przed ciaza, a pozniej ladnie poprowadzi mnie przez 9 miesiecy i najlepiej zebym po tym czasie musiala jezdzic tylko na przeglady dzidzi do pediatry :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz sie 15, 2010 12:04 pm 

polecam dr Tarnowskiego, prowadził moją ciążę i byłam bardzo zadowolona.
Przyjmuje prywatnie w swoim gabinecie na rondzie ( z dr Jakimowem), prywatnie w medremie i chyba na nfz w szpitalu mswia.
Medremu nie polecam bo drogo a gabinet mały i niewygodny (mąż nie miał gdzie usiąść) usg w oddzielnym pomieszczeniu, trzeba się ubrać i przejść.
wizyta z usg chyba 180 albo 170 zł.
Na rondzie wizyta z usg 140 zł, sama 70.
Lekarz super, zawsze miły, uśmiechnięty, spokojny, o wszystko można zapytać. Nie bagatelizuje dolegliwości, ja miałam plamienie jedno pojedyncze w 6 tc i wypisał mi duphaston.
Pamięta o wszystkich badaniach, nie trzeba o niczym przypominać.
Bardzo bardzo polecam.

Dziewczyny po co wam lekarz pracujący w szpitalu?
Przecież rodzi się z położną, lekarz niewiele robi jeżeli nie ma komplikacji.

polecam też dr Niemczyka z GMW, bardzo miły i kompetentny.

nie polecam dr Łabiaka (ojca). Kto miał z nim do czynienia w szpitalu to wie i komentarz jest zbędny. Kto dopiero pozna to już współczuję.
Znajoma po terminie porodu poszła do szpitala, robił jej usg, powiedział ze tu w szpitalu jest kiepski sprzęt (bzdura) i żeby przyszła do jego prywatnego gabinetu na Chabrach to jej zrobi dokładniejsze usg za jedyne 200 zł.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz lis 21, 2010 2:50 pm 

Ja też polecam Tarnowskiego. Faktycznie nic nie bagatelizuje, nie olewa i zawsze wysłucha. Może niezbyt jest komunikatywny ale jako lekarz na prawdę ok.
Ja chodziłam do Tarnowskiego do Medremu i prywatnie na rondo.
Wcześniej chodziłam do Jakimowa i niestety byłam rozczarowana - typowo przyjmuje tylko dla kasy - ma chyba z milion pacjentek dziennie i w ogóle nie wie o co chodzi. Ja miałam ciąże bez problemów ale obawiałabym się o jego pamięć jeśli coś by się działo. Jeśli chodzi o wizyty to wszystko było ok, ale niestety na indywidualne podejście i zrozumienie nie ma co liczyć :(

"Tak, kocham Cię. Bardziej niż wczoraj, mniej niż jutro"

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]