Dzisiaj jest śr wrz 26, 2018 1:47 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Wiadomość: wt sty 18, 2011 1:35 pm 

Czy ktoś spodziewa się dzieciątka w tym roku i jest z K-Koźla? Poprzedni wątek jest nieaktualny, więc postanowiłam założyć nowy.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt sty 18, 2011 9:29 pm 
Awatar użytkownika

Ja jestem z Krapkowic i termin mam na czerwiec;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr sty 19, 2011 11:24 am 

O super, w końcu ktoś z okolic. Chodzisz do szkoły rodzenia? Ja mieszkam w K-K od niedawna i ciężko to o jakąkolwiek informację. Na Harcerskiej już szkoły nie ma, wiem,że w szpitalu w Koźlu. Kiedyś była tez na Piastach ale czy jest nadal? Dodzwonić sie i uzyskać konkretna inf graniczy z cudem! Trochę daleko mi to Koźla. Zobaczę, może pojadę i zobaczę czy w ogóle warto.
Jak samopoczucie? Gdzie będziesz rodzić?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr sty 19, 2011 1:11 pm 
Awatar użytkownika

Co do K-K to ja za bardzo sie nie orientuję w sprawie szkoły rodzenia.
U nas w Krapkowicach jest przy przychodni ginekologicznej darmowa szkoła, nie wiem kiedy teraz zaczynają zajęcia bo jeszcze się nie orientowałam.
Ja raczej nie będe chodziła do szkoły rodzenia, jakoś wydaje mi się że nie jest mi to potrzebne, poza tym nie chce mi się :P

rodzic chciałabym w Krapkowicach jak nie będzie żadnych problemów, a jakby coś się działo to jadę do Opola.
W Krapkowicach pracowałam na noworodkach więc wszystko jest mi znane. Co do Opola to jakby coś się działo to mam możliwość przetransportowania dziecka na Witosa do mojego oddziału ;)

A Ty na kiedy masz termin ?? Jak przygotowania ??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr sty 19, 2011 2:04 pm 

Ja też jestem sceptyczna jeśli chodzi o szkołę rodzenia, ale wszyscy namawiają, więc spróbuję. Zobowiązujące to nie jest, więc jak mi się nie spodoba to zrezygnuję.

A co do przygotowań to ich brak. Na zakupy mam jeszcze czas. Póki co nadal pracuję i może za miesiąc zacznę coś kompletować.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Do Ludowej
Wiadomość: pn lut 14, 2011 1:34 pm 

hej,ja też jestem nowa mieszkam od niedawna w K-K,już jestem po porodzie i bardzo jestem zadowolona ze szpitala.Rodziłam w szpitalu Koźlu.

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]