Dzisiaj jest wt sty 16, 2018 9:31 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1632 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 109  Następna
Autor Wiadomość
Wiadomość: czw lut 08, 2007 5:26 pm 
Awatar użytkownika

Witam Mamuśki,te przyszłe i te obecne.Jestem z K-Koźla,mam 29 lat.Może ktoś się jeszcze znajdzie z mojego miasta lub okolic.Jak tak to zapraszam na temacik.Pozdr. :P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lip 13, 2007 8:56 pm 

Witam :D ja jestem z Kędzierzyna :D Pozdrawiam serdecznie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr lip 18, 2007 11:03 am 
Awatar użytkownika

hej...widze ze dawny post...ale co tam...ja tez jestm z K-K..

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr lip 18, 2007 11:11 am 
Awatar użytkownika

NO witajcie dziewczyny!Ja jestem z ulicy Piastowskiej wiec z KOŹLA. :P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn sie 13, 2007 12:02 pm 
Awatar użytkownika

Bethi1978 pisze:
ja tez z Kozla...ul.Piastowska to niedaleko mnie...ja mieszkam na osiedlu domkow jednorodzinnych kolo stadionu :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn sie 13, 2007 12:05 pm 
Awatar użytkownika

eeewulka pisze:
Bethi1978 pisze:
ja tez z Kozla...ul.Piastowska to niedaleko mnie...ja mieszkam na osiedlu domkow jednorodzinnych kolo stadionu :)

No faktycznie niedaleko.Ja mam 3 tygodnie do terminu porodu.Pozdrawiam serdecznie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn sie 13, 2007 1:05 pm 
Awatar użytkownika

Hej dziewczyn.Ja co prawda juz od dwoch lat nie mieszkam w Kedzierzynie ale za granica,ale dalej tam ma rodzinke i ja odwiedzam.Wiec dolanczam do Kedzierzynskich mamus i przyszlych mausiek :lol:
Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt sie 14, 2007 6:14 pm 
Awatar użytkownika

Bethi.....no to juz masz mete.....ale fajnie...ja mam termin na 5 pazdziernik....wiec tez mi nieduzo czasu juz zostalo :D jak sie czujesz...i znasz plec? bo ja nie znam .. :) Anikenn.....hej....fajnie ze nas coraz wiecej :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt sie 14, 2007 6:35 pm 
Awatar użytkownika

eeewulka pisze:
Bethi.....no to juz masz mete.....ale fajnie...ja mam termin na 5 pazdziernik....wiec tez mi nieduzo czasu juz zostalo :D jak sie czujesz...i znasz plec? bo ja nie znam .. :) Anikenn.....hej....fajnie ze nas coraz wiecej :D

WEdlug karty ciazy mam termin na 16.09,wedlug poprzedniego usg na 13.09,a wedlug usg z przed dwoch tygodni na 05.09,bo dzidzia sie szybciej rozwija.To bedzie dziewczynka,wybralismy imie SELENA.No a czuje sie ciezka,krzyz mnie boli i wogole caly czas zgaga meczy.Pozdrowionka.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt sie 14, 2007 7:06 pm 
Awatar użytkownika

Hej ja na zgage pilam mleko i jadlam migdaly naprawde mi pomagalo poleca :lol: Ojj ja tez juz bym chciala miec brzuszek i zeby mnie ktos kopal od srodka,ale jak pomysle sobie o porodzie ktory miala koszmarny to juz nie chce wiecej dzieci :lol: :twisted: ale pewnie kiedys to mi sie zmieni :roll: Mam takie pytanko powiedzcie mi co trzeba miec zeby dostac te nieszcesne becikowe w pl :?: :idea:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt sie 14, 2007 7:08 pm 
Awatar użytkownika

Anikenn pisze:
Hej ja na zgage pilam mleko i jadlam migdaly naprawde mi pomagalo poleca :lol: Ojj ja tez juz bym chciala miec brzuszek i zeby mnie ktos kopal od srodka,ale jak pomysle sobie o porodzie ktory miala koszmarny to juz nie chce wiecej dzieci :lol: :twisted: ale pewnie kiedys to mi sie zmieni :roll: Mam takie pytanko powiedzcie mi co trzeba miec zeby dostac te nieszcesne becikowe w pl :?: :idea:

poczytaj
http://www.becikowe.com/

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt sie 14, 2007 8:32 pm 
Awatar użytkownika

bedziesz rodzic w Kozlu? mnie na zgage pomaga rennie...choc czasami nie pomaga jak jest silna zgaga...po pierwszym porodzie tez powiedzialam ze juz nigdy wiecej....ale pozniej zapomnialam o tym bolu....nooo..a teraz jak sobie pomysle ze to juz tuz tuz....to az mnie ciarki przechodza...imie Selena...ladne..choc takie niespotykane..ale podoba mi sie :D ja jeszcze nie znam plci...ale imiona mam takie ( Jonatan dla chlopca i Malwina lub Zuzanna dla dziewczynki)chociaz wszystko sie moze jeszcze zmienic :D a o becikowym to nie mam pojecia...wszystko przedemna 8) pozdrawiam.. :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt sie 14, 2007 8:59 pm 
Awatar użytkownika

To imie sie nam bardzo podoba,wiec takie bedzie miala.To nie jest polskie imie,wiec nic dziwnego ze niespotykane.Rodzic bede w kozlu,bo gdziezby indziej,tu najblizej.Prawdopodobnie mam miec cesarke,bo dzidzia lezyw poprzek,tak bylo dwa tygodnie temu.Zobaczymy,bo wizyte mam dopiero na poniedzialek,bo moj lekarz sobie poszedl na urlop i ciezko z zastepstwem.
Ps:Do becikowego jest tylko potrzebny akt urodzenia dziecka.Podalam wyzej linka to mozna poczytac.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr sie 15, 2007 11:37 am 
Awatar użytkownika

ja tez w Kozlu bede rodzic...Paulinke tez tu rodzilam to teraz takze...noo i najblizej...znam dziewczyny ktore do Strzelec jezdzily rodzic...noo..ale to troche daleko... :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr sie 15, 2007 2:39 pm 
Awatar użytkownika

Dzieki za info.
Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1632 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 109  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]