Dzisiaj jest wt sty 16, 2018 9:34 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1632 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Wiadomość: pt mar 20, 2009 7:57 pm 

Manta GRATULACJE!!! I DUŻO ZDRÓWKA I CIERPLIWOŚCI!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt mar 20, 2009 10:59 pm 

GRATULACJE!!!!! :P

Ciesze sie razem z Tobą!!!Wracaj do zdrówka :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt mar 20, 2009 11:20 pm 

Dzięki, Dziewczyny, za gratulacje i za wsparcie :P

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn mar 23, 2009 8:09 pm 

Dziewczyny slyszalyscie co sie stalo z ordynatorem kozielskiej porodowki?W radiu mowia ze wczoraj podczas dyzuru zadzwonila na policje pacjentka twierdzac ze jest pijany i jak go zbadala policja to sie okazalo ze ma 1,5 promila !!!!Jest zawieszony...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn mar 23, 2009 10:54 pm 

Ja się dowiedziałam dzisiaj od znajomej z Wrocławia, że słyszała w jakimś ogólnopolskim radiu o Kędzierzynie - właśnie o tej sytuacji. I że został aresztowany...
Ale szczegółów nie znam.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr mar 25, 2009 1:03 pm 

no,szok z tym panem K....
był przy moim porodzie,zszywał mnie...
czytałam,że to ponoć nie pierwszy raz się zdarzyło... :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr mar 25, 2009 7:26 pm 

Na szczescie ja Pana K. (starczego) widzialam tylko na obchodzie. Młodszy K. byl przy moim porodzie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz mar 29, 2009 5:24 pm 

Dziewczyny mamy problem. Nie chce zakładać nowego wątku bo nie chce panikować ale mama mnie wystraszyła. Pawełek jak siedzi w krzesełku albo na kolanach to ciągle się huśta. Nie wiem czy to jakies tiki nerwowe czy co. Jak siedzi sobie w łóżeczku to jest grzeczny i się nie huśta. Nie wiem czy iść z nim do lekarza powiedzieć. W rodzinie mohego faceta są przypadki opóźnienia umysłowego itp, ale mój M jest zdrowy. Nie wiem co robić...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn mar 30, 2009 9:44 am 

karolka21 samo kiwanie nie jest raczej jakimś symptomem choroby, no może tylko sierocej- ale ja bym chyba nie przesadzała. Karol też się czasem kiwa- a szczególnie jak słyszy muzykę ;) Udaj się do lekarza jeśli faktycznie zauważasz jakieś opóźnienia w rozwoju. Zauważysz że Pawełek jest mniej aktywny ruchowo itp.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn mar 30, 2009 10:13 am 

karolka21 - ja też myślę, że nie ma co wpadać w panikę. Mój synek miał etap stukania się w głow, miał z 10-12 miesięcy wtedy.
Opierał się plecami o ścianę albo siadał przy kanapie i tłukł głową do tyłu... Minęło mu po kilku tygodniach, a rozwija się bez zarzutu. Może Pawełek odkrył jakąś wielką frajdę w huśtaniu?

Ale z drugiej strony - jeśli masz rozmyślać i się zamartwiać, to sama wizyta u lekarza i rozmowa (jeśli masz zaufanego lekarza) nie powinna zaszkodzić.

Pozdrawiam cieplutko i życzę spokoju ducha przede wszystkim:)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn mar 30, 2009 11:39 am 

karolka21
Ja tez mysle ze to nic powaznego moze to forma zabawy?Macie w domu hustawke?Moja coreczka uwielbia sie hustac , mam w domu hustawke na baterie i mala bardzo czesto z niej kozysta.
Ja tez mam problem
Moja coreczka od urodzenia ma z tylu głowki(w okol karku) czerwone plamki , ostatnio jest ich jakby wiecej i jedna z nich jest nieco wieksza i skora sie luszczy w tym miejscu.Obecnie je zupke (marchew , ziemniak , kawalek pora+maselko), pozatym daje jej jablko lub soczek jablkowy, na noc mleko zageszczam kaszka.
Przez 3,5 mies byla karmiona wylacznie pierisa , pozniej 3 tyg "pol na pol", teraz daje jej bebiko1.
Czy to moze byc objaw nietolerancji pokarmowej na ktorys ze skladnikow jej diety , czy skoro ma to od urodzenia to nie powinnam sie martwic?
Dodam ze mala od urodzenia spi bardzo niespkojnie, ostatnio budzi sie w nocy ok 10-12razy( z czego raz na picie , raz na karmienie , pozostale pobudki koncza sie podaniem smoczka i znow zasypia ale po ok 45min do godz znow sie przebudza, czytalam ze przy atopowym zapal skory swiad nasila sie w nocy czy to moze byc ta choroba?)
Czy ktores z Waszych dzieci ma skaze bialkowa?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt mar 31, 2009 7:32 am 

Lara82 moja mała ma skazę białkową
walczymy z nia od 3 m-ca
ale teraz gdy już pije bebilon pepti to nie ma objawów
a jak sie pokazała skaża to całą buzie miała w krostkach
i była bardzo zaczerwieniona
poza tym na ciele miała takie placki czerwone z kropeczkami i bardzo suche
ale dokładnie określi ci to lekarz czy to jest skaza
wiem że Ani Pani dr sprawdzała za uszkiem i od razu wiedziała ze to skaza ale nie wiem co tam widziała

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt mar 31, 2009 10:07 am 

is24

Dziekuje za odpowiedz

Moja corcia na ciele nie ma zadnych plamek tylko te z tylu glowy , no i na buzi wyskoczyla jej krostka ale moze to przypadek.Skoro skaza jest tak bardzo widoczna to nie bede na razie panikowac i poczekam na rozwoj wydarzen.
A jak spala twoja Ania?Czy tez tak czesto sie budzila?Ja dzis znow wstawalam co 45 min bo mala sie przebudzala...
Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr kwie 01, 2009 1:14 pm 

Ania przesypia od poczatku całe noce ja wogóle nie wstawałam do niej w nocy na karmienie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw kwie 02, 2009 2:06 pm 

karolka21 natalia też czasami się tak buja , ale na chorobe sieroca to nie jest na pewno, bo ona 20 godzin dziennie jest noszona i tulona ;) a zauwazyłam, ze ona próbuje w ten sposób się przesunąć (udało jej się tak, gdy siedziała w bujaczku na podłodze i kiwając się po kawąłeczku ten bujak przesuwała) więc to pewnie z tego powodu, nie martw się. dzieciaczki w tym wieku sa ciekawskie świata i wyczyniają rożne cuda, które nam wydają się dziwne, a dla nich to po prostu poznawanie świata i swoich możliwości :)

lara - Natalia też tak ma, tuż nad karkiem pod wloskami, prawda? też ma od urodzenia, wyczytałam, że to naczyniaki, które powinny zejśc samoistnie, ale w sumie teraz zerknęłam w net i troche się zaniepokoiłam ... wybiore się z tym do dermatologa w wolnym czasie (nie panikując, jak mam w zwyczaju ;) )

pochwalę się wam, ze Natalia potrafi sama chodzić w łóżeczku (poza nim woli raczkowanie). no i slicznie mówi (czasami) jak robi krówka (mmhmmm) i świnka (tutaj marszczy nosek i tak jakby wydmuchiwała nosek - to mój chwyt na to, by pod pretekstem chrumkania nauczyć ją wydmuchiwania noska ;) )

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1632 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]