Dzisiaj jest pt paź 20, 2017 12:01 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 967 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 61, 62, 63, 64, 65
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Wiadomość: ndz lis 16, 2008 12:34 am 
Awatar użytkownika

No wlasnie nie wiem co tu si dzieje??????????

Wyobrazcie sobie wrocilam dzisiaj ze sklepu a moja niunia do mnie przyraczkowala...normalnie bylam w szoku no i jestem z niej bardzo dumna i kupilam jej kaczuszki heh

Poza tym u Nas wporzadku....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz lis 16, 2008 1:31 am 
Awatar użytkownika

MARTA to SUPER,że Lilianka raczkuje już do przodu-jeszcze raz GRATULACJE!!!
My wczoraj poszliśmy z Wiktorkiem prywatnie do Pieszakowej,bo ta wysypka zamiast znikać to się jeszcze bardziej rozeszła :( Jest to najprawdopodoniej uczulenie na ten antybiotyk co go Wiki skończył przyjmować 3 listopada,a wysypka nadal jest.Przepisała maść ze sterydami"Elocom",tabletki"Famogast",które działają na żołądek i wątrobę,ale pobudzają receptory odpowiedzialne za alergię,krem specjalny"Emolium",który wspomaga leczenie maścią ze sterydami no i oczywiście mam dawać"Clemastinum".Mam nadzieje,że za parę dni po tej wysypce nie będzie już ani śladu.Muszę napisac w książeczce,że Victorek jest uczulony na antybiotyk"Amoksiklav",a jest on z grupy penicylin to także na jego pochodne :shock:
DOMISKA zamówiłam sobie przez internet"Nokię 5220"-czarno-czerwona :D Wzięłam"mix"w orange,zostawiłam swój nr.Umowa na 30 miesięcy,miesięcznie 55zł w tym sporo minut do wygadania da wszystkich sieci :) Zapłacę kurierowi za kom.1 zł.,ale oczywiście przy pierwszej fakturze doliczone 50 zł za aktywację-tak jak NELKA kiedyś mówiła,że za aktywację płaci się tylko w orange.A Ty tą różową"Nokię"co masz to jaki model?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw lis 20, 2008 1:32 am 
Awatar użytkownika

Narazie nie będziemy tu pisały,bo zostało nas BARDZO mało-może kiedyś powrócimy na to forum :D Przenosimy się na inne forum-nie piszę do których miast się dołączamy,bo kto będzie chciał to nas znajdzie:)POZDRAWIAM

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw lis 20, 2008 7:09 pm 

No to już teraz oficjalnie można zamknąć ten watek. Dziewczyny uciekły na dobre, ale co tam fajnie było popisać i poplotkować :im: :P: :P: :aa:
Pozdrowienia :siu:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw lis 20, 2008 9:30 pm 

hehe Zojka wiesz jak cos to gdzie jestesmy :)

do sklikanie (moze) kiedys :D

Obrazek
3700g., 59 cm., 10 pkt Apgar

Obrazek
3850g., 58 cm., 10 pkt Apgar

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw paź 20, 2011 10:06 am 
Awatar użytkownika

Czy jest ktoś z Biskupca?

Więc teraz serca mam dwa ... Kocham Cię nad życie ...

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt kwie 07, 2017 2:32 pm 

Ostatnio bardzo lubię oglądać programy kulinarne i starałam się znaleźć jakieś informacje o kursach gotowania dla dzieci. Niestety bez sukcesu. Wiecie może gdzie takie kursy się odbywają?

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 967 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 61, 62, 63, 64, 65

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]