Dzisiaj jest pt paź 20, 2017 12:03 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Wiadomość: wt maja 27, 2008 11:45 am 
Awatar użytkownika

Czy ktoś może coś napisać o SR przy Centrum Jogi Marii Stróżyk? Interesują mnie zajęcia w soboty, a ich koszt to 350 zł za 5 spotkań - w tym 1,5 h wykładów i 1h jogi. Mam wrażenie, że to dosyć dużo w porównaniu z innymi szkołami, więc nie jestem pewna czy warto. Będę wdzięczna za opinie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn cze 09, 2008 5:13 pm 
Awatar użytkownika

ja chodziłam do szkoły rodzenia na os Bolesława Chrobrego do "Dąbrówki". Szkolę prowadzi położna ze szpitala na Lutyckiej. Płaci się 30 zl po każdych zajęciach (jest ich 10).Ja byłam bardzo zadowolona i bardzo dobrze przygotowana do porodu.i akurat złożyło sie tak że ta pani położna była przy moim porodzie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr lip 23, 2008 3:36 pm 
Awatar użytkownika

adena pisze:
Słyszałam wiele dobrego o "dobrym początku" państwa Koszli i tam się zapisaliśmy z mężem koszt 350zl nam akurat pasuja opcje weekendowe i są to 4 spotk zblokowane. Więcej będę mogła napisać po 23.02 bo wtedy zaczynamy.
Czy któraś z Was chodziła do tej szkoły, albo coś o niej słyszała?

i jak? W porządku? Nam polecili tę szkołę znajomi i zamierzamy chodzić tam od września. Widzę, że już podrożeli, bo teraz edycja kosztuje 400zł.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt gru 06, 2013 9:58 am 

Ja bardzo sobie chwalę tę szkołę rodzenia, pracują tam sympatyczne i miłe położne, bardzo mnie uspokoiły i wytłumaczyły mi przebieg całego porodu, dzięki czemu nie stresowałam się tam bardzo, to świetna szkoła, na zajęciach panuje miła i sympatyczna atmosfera. Polecam

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: czw paź 12, 2017 3:33 pm 

Ja miałam czas przed ciążą i osobiście wybrałam się do kilku szkół rodzenia w Poznaniu na wstępny wywiad i obejrzenie komfortu sal czy wyposażenia. Ważne też jest poszukać dobrego zespołu położnych które są polecane - zwłaszcza że ta osoba potem jest z Tobą do końca porodu na sali.

Podobało mi się najbardziej wraz z przyjaciółką wspólnie chodziliśmy - bardzo miły i profesjonalny personel ! w placówce zawsze dostępny podczas zajęć jest terapeuta, psycholog, położna, fizjoterapeuta na mięśnie by przygotować je pod ciążę. W dodatku super małe grupy gdzie jest uczucie że poświęcają się na zajęciach tylko Tobie.

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]