Dzisiaj jest śr sie 15, 2018 8:23 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Wiadomość: wt paź 09, 2007 10:20 am 

witam babeczki,
czy któraś z Was drogie ciężarówki robiła sobie USG 4D u dr Melnyczuka?
Interesuje mnie cena możliwośc nagrania na płytke. Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw paź 18, 2007 2:09 pm 

dr Melnyczuk nie ma ani 3d ani 4d.
dzwonilaM I SIE GO SPYTALAM.

POWIEDZIAL ZE LEK jACEK bOROWSKI KTORY JEST ODYNATOREM W pOłCZYNIE MA 4D. NIE MOGE W NECIE ZNALEZC NA NIEGO NAMIARóW.
MOZE KTOS MA?

NA UL GRUNWALDZKIEJ 6 na gabinet tyle wiem z Izby Lekarskiej ale brak telefonu,a w szpitalu nie chcialay panie podac,a samego dr akurat juz nie bylo:0

jesli ktos ma namiary prosze podac.
dzieki

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt paź 23, 2007 9:48 pm 

podobno usg w swidwinie i polczynie sa bardzop kiepskiej jakosci,chociaz ja nie bylam...ale moj lekarz tak twierdzi...takze warto pomyslec moze o wiekszym miescie...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr paź 24, 2007 7:55 am 
Awatar użytkownika

A ja szukajac w koszalinie usg 4d znalazlam na forum info o tych, ktorzy robia takie bajery. Dodzwonilam sie do Ismaela Sallouma - on ma takie usg na sw. wojciecha, kosztuje to 100zl, ale plytki z nagraniem nie jest w stanie za to dac. Jedynie na 2d moze byc nagranie, wiec mysle ze warto dolozyc te 50 zl i pojechac do szczecina, bo wtedy przynajmniej bedzie wspaniala pamiatka - co mi z tego, ze raz zaplace stowke za to ze sobie sama popatrze. Przeciez kiedys bede chciala pokazac jak synus wygladal w brzuszku mamusi...
Jade do darmedu na piatek...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn lis 12, 2007 6:33 pm 
Awatar użytkownika

Hej dziewczyny,
ja właśnie wczoraj byłam na usg 4D w Świdwinie u dr Borowskiego przyjmuje na ul. Miłej 4 nr tel. 603392248 Ten lekarz jest świetny, wizyta pełen luz, wszystko dokładnie objaśnione, wytłumaczone. Dodam, że wizyta trwała godzinę i odbyła się w niedzielę (żeby mąż mógł mi towarzyszyć). Wkleiłabym Wam zdjęcia mojej córci w Usg 4d ale muszę popróbować. Tymczasem pozdrawiam i szczerze polecam!!!! Jeszcze dopiszę, że pod gabinet lekarza jest dokładnie 70 km licząć od wiaduktu na ul. Szczecińskiej.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: 4d
Wiadomość: ndz lis 25, 2007 3:37 pm 

witam
ja tez byłam na usg 4d u doktora Jacka Borowkiego. kosztowało 180zl, mam nagranie. wszelkie pomiary robil w 2d,bo jest dokładniejsze,natomiast szczegóły pokazywał w 4d. jest to niesamowite przeżycie. droga impreza,ale warto,żeby wiedzieć ze wszystko jets ok. na poczekalni spotkałam wiele kobiet z K-lina, cześć z nich było na 4d w sz-cinie i jedyne czym sie te wizyty różniły to cena:)
lek. Borowski jest ordynatorem w Połczynie ginekologii,wie facet o czym mówi. a przy tym jest bardzo zabawny, sympatyczne sa te wizyty u niego.on patrzy w swoj monitorek, kobieta w ekran tv na suficie/scianie a mąz czy inna osoba towarzysząca na swoj ekran LCD.
wizyta trwa dlugo, jest dosyc dokladnie omowiona, z dvd i opisem, a raczej wydrukiem parametrow z komputera.
szczerze polecam lek. Jacka Borowskiego :!:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: 4d
Wiadomość: ndz lis 25, 2007 3:43 pm 

aha a sprzęt ma bardzo dokładny.
w K-linie chyba mu zazdroszczą bo nikt nie ma i dlatego tak mowią. mi go polecił dr Melnyczuk.
a Salooum nie ma 4d.

podobno takie usg ma byc w szpitalau,a Bóg wie kiedy bo przeciez porodowka w rozsypce,a Flens sie tak spieszy z remontem,ze ja pewnie wyladuje poza Koszaliniem do porodu. stranie mnie to wscieka.
ale maja byc cuda, klime na porodowce montują.choc mi sie w marcu raczej nie przyda :)
a Wy gdzie planujecie rodzic?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lut 29, 2008 9:11 pm 
Awatar użytkownika

4D ma doktor Jarski na ul Wopistów w Koszalinie, ma od niedawna:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt mar 07, 2008 9:43 pm 

dokładnie tak-Jarski ma 4 d. podobno sprzedał auto zeby kupic 4D i mozna do niego umowic sie telefonicznie na usg-koszt 100zł

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt mar 14, 2008 8:46 pm 

o jakie dobre wieści :D
Był ktoś już u niego? Jak wrażenia?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt mar 14, 2008 9:23 pm 

Dziewczyny musze was zmartwic-Jarski pojechał po całosci,moja kolezanka byla u niego tydzien temu i za usg 4d z filmem pół godzinnym nagranym na płyte zapłaciła 500zł!!! ale widok czadowy-dziecko ma 6 miesięcy a tak dokladnie widac buzkę,ze mozna powiedziec do kogo jest podobne-czad :shock:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob mar 15, 2008 10:02 pm 

Co za zdzierca!! No proszę!! Autko musi się szybko zwrócić :twisted:

No to zła jestem. W każdym razie zadzwonię do niego i zapytam. Półgodzinny film jest może taki drogi bo długi. Mi wystarczyłby z 5-ciominutowy (no 10-cio :lol: )

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt kwie 11, 2008 6:45 pm 
Awatar użytkownika

pytałam sie ostatnio u dr Jarskiego o cenę 4D i powiedział, ze to kosztuje 300 zł z nagraniem... kurcze, nie wiem od czego zalezy cena.. już te 300 wydaje się dużo, a 500 to kosmos dla mnie...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt kwie 11, 2008 8:07 pm 

Naprawdę 300zł to dużo :/ W końcu to monopolista w Koszalinie...
Coś słyszałam o białogardzie. Jakaś lekarka ma. Muszę sie dowiedzieć bliżej za ile, i może opłaci się jechać te 20 km :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn kwie 14, 2008 10:55 am 
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

Witam
chciałam się dołączyć na chwilkę do tematu.Ja chodziłam do dr Melnyczuka i nie robiłam w ogóle 3d ani 4d (jakoś tak wyszło) wiec mam tylko fotke :/ Ale starczy,moze za drugim razem :)
A jesli chodzi o poród to wybralam Ustkę i po prostu była super!!!!!!!!!
Nawet Melnyczuk jak usłyszał ze jade tam rodzić to byl na 100% "za"
Naprawde polecam Ustke,opieka super!!!!!!

Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]