Dzisiaj jest śr gru 12, 2018 2:20 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Wiadomość: śr lis 19, 2008 7:57 pm 
Awatar użytkownika

ja też mam zamiar rodzic w Zdrojach i słyszę jak narazie dobre opinie, oby się to sprawdziło :D chciałabym żeby tak było, a co do pisania czegoś do ordynatora, to co to za pismo :?: jeśli można wiedzieć ;)

Prawdziwa miłość jest jak duch - każdy o niej mówi, ale niewielu spotkało się z nią twarzą w twarz. (Alfred de Musset)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob gru 13, 2008 12:59 pm 
Awatar użytkownika

Jeszcze raz odnośnie szpitala w zdrojach- jako ta która poród już ma za sobą!!! :lol:
Poza tym że trafiłam akurat na kłopoty z wodą, co było znacznym utrudnieniem- najpierw zakaz używania wody, potem zimna woda, w końcu ciepła woda ale brak końcówek od pryszniców i szybka kąpiel to -jestem bardzo zadowolona!!!
Na porodówce opieka super, położne miłe i pomocne, lekarze tak samo. W końcowej fazie w boksie porodowym były 4-5 osób, które nademna czuwały może też z racji tego że rodziłam samiusieńka w nocy !!!
Na oddziale położniczym też ok, lekarze ginekolodzy mili, położne też- z cierpliwościa znosili mój długi pobyt :wink: . Dla pediatrów też wielki plus- mieliśmy z małym trochę kłopotów więc zajęli się nim jak trzeba- przebadali od stup do głów. Położne noworodkowe też ok w większości... wiadomo że zawsze zdarzy sie jakaś jędza :)
POLECAM

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr gru 31, 2008 10:25 am 
Awatar użytkownika

chochlik to dobrze :D cieszą mnie dobre zdania na ten temat :lol: mam zamiar tam rodzić, więc przygotowuję się pomału

Prawdziwa miłość jest jak duch - każdy o niej mówi, ale niewielu spotkało się z nią twarzą w twarz. (Alfred de Musset)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr gru 31, 2008 5:23 pm 
Awatar użytkownika

mała_rybka trzymam kciuki za poyślne rozwiązanie :) i dobrą opiekę medyczna w szpitalu :)
dodam tylko że moim małym urwisem zajęto sie bardzo troskliwie, a mieliśmy trochę problemów i spedzilismy w szpitalu 10 dni :( - lekarze chuchali i dmuchali na Natka i przebadany był od stóp do głów :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob kwie 04, 2009 8:47 am 
Awatar użytkownika

Ja rodziłam w tym szpitalu w lutym 2009. Poród wspominam miło, położna miła, poród przebiegł szybko. Na sali poporodowej zajęli sie mna dobrze i maleństwem również. Byłyśmy tam 2 doby i wypisano nas z żółtaczką i CHĘ BARDZO WAS PRZESTRZEC PRZED WYPISEM DZIECIACZKA bez robionych wstępnie badań poziomu bilirubiny!!!!!!!Nam nie sprawdzono tego poziomu tylko doktorka oglądnęła małą i stwierdziła, że żółtaczka jest ale jak chcemy wyjść to bardzo proszę:((( Po miesiącu okazało się, że żółtaczka utrzymuje się cały czas i stan bilirubiny jest duży. Wylądowałyśmy w szpitalu gdzie okazało się, że wątróbka jest uszkodzona a na dodatek mała ma zapalenie układu moczowego wywołany przez bakterie E.coli!!!!! Prawie 2 tygodnie w szpitalu spędziłyśmy...tego opisywać nie będę bo bylo minęło a złość zostaje....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt cze 22, 2010 8:20 am 

Dziewczyny - ostatni wpis w lutym 2009. Czy któraś mogłaby uaktualnić. Jak teraz wygląda poród w zdrojach? Ile kosztuje poród rodzinny? Zastanawiam sie nad porodem właśnie w tym szpitalu i chciałabym sie coś o nim dowiedzieć, tym bardziej, że już lezałam w zdrojach 4 lata temu na patologii i było tragicznie.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt cze 22, 2010 3:41 pm 
Awatar użytkownika

jak jest teraz to nie wiem, ale byłam ostatnio na badaniach w Zdrojach i zadowolona jestem, USG robił mi sympatyczny lekarz, śmiał się jeszcze czemu taki kawał od siebie tu jechałam, jak mu powiedziałam ze za pierwszym razem zadowolona byłam to powiedział w żartach że postara się trochę to zmienić, potem badanie krwi, tez wszystko ok sprawnie i szybko, mój lekarz prowadzący pracuje w Zdrojach więc... rodzić tu będę za jakieś poł roku...

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt cze 25, 2010 11:44 am 

Dzięki Chochlik za pomoc - może ktos jeszcze zechce się wypowiedzieć - strasznie zalezy mi na Waszej opinii

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr sty 19, 2011 1:34 pm 
Awatar użytkownika

w Zdrojach rodziły moje dwie koleżanki po 2 razy,nie narzekały,chodź oby dwie miały po 2 razy cesarkę,mówi się że w Zdrojach cesarka to norma :? ja jestem pacjentką lekarza który pracuje właśnie w tym szpitalu więc zapewne kiedyś tam bedę chciała urodzic.

1 IUI 26.01.11 :(
2 IUI 23.03.11 :(
3 IUI 15.05.11(podwójna owulacja) ;(
4 IUI 24.07.11
16.08 laparo ok

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw lut 24, 2011 11:07 pm 

Ja rodziłam w Zdrojach w maju 2008 oceniam szpital dobrze w zasadzie nie ma sie do czego przyczepić. Sale czyste ładne a teraz chyba znów po jakimś remoncie. Teraz mam termin z drugim dzieciaczkiem na czerwiec i mam nadzieje że tam dojadę, bo w zasadzie mam kawałek drogi ;)
Co do billurbiny u dzieciaczków to ja po porodzie bardzo chciałam wyjść na druga dobę chociaz podejrzewali żołtaczkę. Lekarka jednak powiedziała że jeśli billurbina będzie zła to absolutnie nie wyjdę jeszcze. Na szczęście wszystko było dobrze ale jak widać u nas dopełnili wszystkich obowiązków i przed wysłaniem nas do domu dobrze przebadali dzieciaczka.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt sie 19, 2011 7:39 pm 

Witajcie Mamy:)
Odświeżam temat porodówki w szpitalu Szczecin-Zdroje.
Jestem w 26tym tygodniu ciąży i zastanawiam się jak teraz jest z porodami w Zdrojach? Czy jest jakaś świeża mama która niedawno tam rodziła?
Czytałam, że teraz szpital w zdrojach jest bardzo oblegany, czytałam też artykuł, że bodajże w lipcu odbyło się tam ponad 200 porodów,czyli ciągle więcej i więcej.
Będę wdzięczna za każdą opinię, bo nie wiem jaki szpital mam wybrać.
To moja pierwsza ciąża i sama nie wiem co i jak:)
Dziewczyny pomóżcie:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr sie 24, 2011 1:17 pm 

Nie ma żadnej Mamy , która rodziła niedawno w zdrojach?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt sie 30, 2011 12:20 pm 

Witaj.

Ja jestem w 38 tygodniu ciąży i także zastanawiam się nad Zdrojami, tzn. już zdecydowałam, że będę tam rodzić.
Słyszałam wiele pozytywnych opinii, z tego 3 opinie od koleżanek, które rodziły w przeciągu pół roku, właśnie w Zdrojach.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt sie 30, 2011 4:31 pm 

opinie są dobre, owszem.
Barca a czy byłaś np wcześniej na wizycie w tym szpitalu?
żeby sobie obejrzeć sale i założyć kartę? :)
Bo np. moja siostra rodziła w czerwcu na Pomorzanach i tam co tydzień chyba w każdy wtorek (ale nie mam pewności co do dnia tygodnia) są takie spotkania, że każda ciężarna ma możliwość obejrzenia całej porodówki i przy okazji zakładają Ci kartę, żeby później było mniej formalności z przyjęciem. Oczywiście założenie wcześniej tej karty nie zmusza Cię do porodu już na 100 procent na Pomorzanach.

Myślisz, że normalnie przyjmą Cię w zdrojach?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt wrz 02, 2011 11:22 pm 

Ja rodziłam w Zdrojach w czerwcu. Spokojnie można rodzić bez żadnych wcześniejszych wizyt i zapowiedzi. Można też się wcześniej wybrać i poprosić na izbie przyjęć aby położna pokazała jak wygląda porodówka i sale. Tak przynajmniej jest w praktyce ale szczerze mówiąc nie wiem czy warto bo oni wg mnie tam maja naprawdę zapiernicz i głupio tak komuś w robote się wcinać ale podobno można oglądać. Ja pojechałam wcześniej ale tylko po to aby się zapytać co zabrać ze sobą.
Jeśli chodzi o szpital to jak dla mnie warunki rewelacyjne. W salach porodowych i poporodowych łazienki i w ogóle wysoki standard. czysto i nowocześnie. Jest jednak dość dużo rodzących więc położne latają od jednej do drugiej i zauważyłam że jeśli jakaś młoda wystraszona mama potrzebowała co chwilę porady to one za bardzo nie miały czasu na objaśnianie ale wydaje mi się że w każdym szpitalu tak jest. W ciąży leżałam pare dni na pomorzanach i te warunki które tam są to jak dla mnie przesada. Toaleta na korytarzu dla nie wiadomo ilu sal, bez papieru toaletowego, bez luster, prysznic taki że az strach wchodzić. porażka. Widziałam jak kobiecie zaaplikowali lewatywe i bidulka ledwo wyrabiała na korytarzu bo akurat wszystkie toalety zajęte.
Ogólnie mogę stwierdzić że personel to wiadomo można trafić na fajnych i niefajnych niezależnie od szpitala. Ale mam wrażenie że personel pracujący w nowiutkim czystym budynku jest jakby milszy.
Jakbym jeszcze raz była w ciąży to znów bym wybrała zdroje.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]