Dzisiaj jest pn gru 10, 2018 5:57 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Wiadomość: czw gru 22, 2011 1:37 pm 
Awatar użytkownika

Mam podobne wrażenia, jak mara.m. Również urodziłam tam w czerwcu br.

Zarówno lekarską, jak i położniczą opieką byłam mile zaskoczona i zadowolona z traktowania.

Fakt, że mnóstwo kobiet tam rodzi i coraz więcej spoza zachodniopomorskiego (np. ja) wcale nie sprawia, że lekarze stają się coraz bardziej obojętni na coraz to nowe, pojawiające się tam przyszłe mamy.

Wręcz przeciwnie, miałam wrażenie, że im naprawdę zależy na każdej rodzącej u nich młodej mamie. Gdy byłam tam z wizytą po raz pierwszy, spotkał się ze mną sam ordynator, poinformował o wszystkim, o co zapytałam, serdecznie zaprosił na poród.

Czułam się rewelacyjnie ze świadomością, że znalazłam szpital, w którym z całą pewnością CHCĘ urodzić, w którym ja, jak również moje dzieciątko będziemy pod dobrą opieką - to chyba ważne dla każdej ciężarnej.

Tylko panie z poradni laktacyjnej nie pomogły mi w niczym. Oczywiście STARAŁY SIĘ POMÓC, ale nie pomogły - sama nauczyłam synka ssania.

Drugie dzieciątko też chciałabym tam urodzić. :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw maja 10, 2012 11:01 pm 
Awatar użytkownika

ja rowniez rodzilam w czerwcu zeszlego roku w zdrojach. Przy drugim dziecku rowniez wybiore ten szpital. Wysoki standard sal poporodowych jak i porodowek. Przy kazdej sali toaleta, pokoje jedno lub dwuosobowe. Fakt, ze dzieci sa noca dokarmiane, ale to pewnie ze wzgledu na to, zeby szybciej przybieraly na wadze, w naszym przypadku tak bylo. Dla dziecka i mamy szpital bardzo wiele oferuje. Pampersy, kaftaniki, koszule do porodu, podklady, wystarczy zabrac ze soba dla dziecka chusteczki nawilzane i ciuszki na wyjscie, a dla siebie koszule nocne do karmienia i biustonosze.
Panie z poradni laktacyjnej odwiedzaly kazda mame zaraz po porodzie. Mnie na drugi dzien, bo urodzilam wieczorem. Pomagaly jak tylko mogly odpowiadajac na kazde pytanie i poswiecajac tyle czasu ile bylo trzeba, a nawet dawaly herbatke laktacyjna.
Jedynym minusem byl dzien, w ktorym opuszczalismy szpital. Mianowicie na moje lozko juz czekala kobieta, jeszcze w ciazy. Skonczylo sie na tym, ze zeby dostac wypis ze szpitala musielismy czekac prawie godzine na korytarzu z maluszkiem! Ale to jedyny minus. Poza tym wszystko bylo idealne!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw lis 15, 2012 7:19 pm 

Hej dziewczyny,
doradźcie jakiego lekarza wybrać, najlepiej żeby pracował w Zdrojach, bo tam mam zamiar rodzić w czerwcu. Moja siostra była bardzo zadowolona, rodziła tam 4 lata temu. Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lis 16, 2012 12:24 pm 

podobno dr Piotr Banach pracuje w szpitalu w Zdrojach (przyjmuje gdzieś na Jagiellońskiej), dostałam jakiś czas temu namiar na niego, ale nie poszłam do niego, tylko zostałam u swojego lekarza

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lis 16, 2012 1:34 pm 

Dziękuję za odp. czytałam na jego temat dużo pozytywnych opinii. Polecono mi też dr Szwengier, dr Lejman. A czy ktoś słyszał coś na temat dr Maziuk przyjmuje w Gryfinie?

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt kwie 12, 2013 6:49 pm 

Dla mnie masakra ,nigdy wiecej.

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]