Dzisiaj jest pt paź 19, 2018 4:40 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Wiadomość: pn lip 27, 2009 8:54 am 

Wiatajcie.
Czytając ten wątek nie mogę sie powstrzymać żeby nie dać swojej pozytywnej opinii o Dr W. Bielewiczu:)))
To naprawdę bardzo serdeczny, miły człowiek i świetny specjalista.
Miałam z nim doczynienia wprawdzie przed 10 laty ale widzę, że się nie zmienił.
Jak widzę Dr Sienkiewicz też się nie zmienił przez te 10 lat:)))))
Dla niego nie liczyła się pacjętka tylko klientka!
Odczułam to doskonale:(
Pozdrawiam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr mar 31, 2010 11:41 am 

Ja ze swojej strony mogę polecić prof. Celewicza. Miałam bardzo duże problemy i wiele przeszłam, po wizycie u niego i dwóch operacjach w ciągu 6 msc wróciłam do zdrowia )w szpitalu na Pomorzannach, dr Wydra, leczyłam się rok z komplikacjami). Mimo zagrożenia, że nigdy nie zajdę w ciążę, obiecał, że w jego rękach napewno mi się uda. Teraz jestem w 9 tygodniu:)) Profesor prowadzi teraz moją ciążę i tym razem obiecał, że napewno donoszę. Fakt, że wizyty u niego nie są tanie, ale jeśli ma się jakieś komplikacje nie warto oszczędzać.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr mar 31, 2010 1:47 pm 
Awatar użytkownika

Polecam dr Beckera - przyjmuje na Pomorzanach... Mimo, że ja mieszkam na prawobrzezu i zimą ciężko było dojechać w 9 miesiącu, to nie poszłabym do nikogo innego... Mily, delikatny, konkretny, odpowiada na pytania, dba o pacjentkę i o TATĘ :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr gru 01, 2010 9:14 pm 

Nie polecam a wręcz odradzam dr. Annę Radomską, przyjmuje w Szczecinie i Pyrzycach a pracuje w Zdrojach. W 7tc zaczęłam plamić, pani dr po badaniu usg stwierdziła że serce bije 160u/m, kończyny wykształcone, bez cech odklejania kosmówki czyli wszystko w normie, zarodek żyje, ale skąd to krwawienie??? Nie wiadomo??? Ponieważ nie miała pojęcia co dalej robić przepisała luteinę i spławiła mnie. Myślałam że pani dr. wie co robi więc przyjmowałam luteinę i czekałam na kolejną wizytę. Po tygodniu krwawień poroniłam....... dowiedziałam się o tym u niej w gabinecie że zarodek jest martwy. Cały czas zadaje sobie pytanie czy pani dr. Anna Radomska zrobiła wszystko żeby spróbować uratować moją ciążę, a miała na to aż tydzień.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz gru 19, 2010 10:41 am 
Awatar użytkownika

graża pisze:
Witajcie.
Korzystając z okazji, po 9 latch pragnę podziękować PROFESOROWI STANISŁAWOWI RÓŻEWICKIEMU (byłemu Ordynatorowi szpitala przy Unii Lubelskiej) za uratowanie życia i za powtarzanie mi, że jeszcze kiedyś będę miała dziecko (chociaż ja w to nie wierzyłam).
W czasie każdej operacji nie pozwalał usunąc jajników, chociaż zaatakowane były przez endometriozę.
Rok temu urodziłam zdrowego chłopca, który ważył 4200 i miał 58 cm.
BARDZO DZIĘKUJĘ PANIE PROFESORZE :flo:

Mam 40 lat i stwierdzono u mnie niepłodność pierwotną, wybieram się właśnie do pana prof. Różewickiego.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz sty 02, 2011 1:47 pm 
Awatar użytkownika

WAŁCZ- dr. Marek Stysiński.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz sty 16, 2011 4:08 pm 
Awatar użytkownika

SZCZECIN dr n. med. Piotr Banach - mój lekarz od 7 lat

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: śr sty 19, 2011 1:08 pm 
Awatar użytkownika

Jaki zbieg okoliczności również chcę polecić dr Banach przyjmuje prywatnie na Jagiellońskiej w Szczecinie i pracuje w szpitalu w Zdrojach. Rzeczowy,sympatyczny, konkretny facet! przeprowadził u mnie hsg tak że wątpie że któryś lekarz podjął by się tego zadania tak profesjonalnie!(nie pasował na mnie aparat,kombinował inny,szczegółow nie bedę pisała;)). Lekarz jakich mało moim zdaniem, podejmuje konkretne i szybkie decyzje,nie przeciaga niepotrzebnie leczenia nie dającego rezultatów tylko idzie dalej do przodu. Obecnie jestem przed IUI prowadzonej własnie przed dr Banacha,ufam mu i wiem że ciaszy się naprawdę dobrą opinia.

1 IUI 26.01.11 :(
2 IUI 23.03.11 :(
3 IUI 15.05.11(podwójna owulacja) ;(
4 IUI 24.07.11
16.08 laparo ok

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lip 01, 2011 8:57 pm 

polecam z całego serce nie wiem czy moja coreczka by sie urodziła :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob lip 09, 2011 6:10 pm 

Polecam dr. Piotra Pychtina obecnie prowadzi moją ciążę i nie mogę powiedzieć o nim złego słowa. Przyjmuje na NFZ w Przychodni szpitala wojskowego przy błoniach

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw paź 11, 2012 4:41 pm 
Awatar użytkownika

A czy ktos moze cos powiedziec na temat gin. Andrzeja Dawida? Jestem w szostym TC i pierwsza wizyte mialam wlasnie u niego. Zlecil wszystkie badania, takze dodatkowe, gdyz nie przechodzilam nigdy ospy ani rozyczki. Na pierwszej wizycie bylo w porzadku. Szukam opinii.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob paź 13, 2012 8:42 am 

Ja tez chodziłam do dr Dawida. Szczerze mówiąc mam mieszane uczucia. Co do tego jakim jest lekarzem to wydaje mi sie ze dobrym, chociaz ja nie mialam zadnych problemów w ciąży to tez ciezko powiedziec jak by to bylo gdybym je miala. A co do samego Pana doktora... Dziwny typ :P hehe tzn jak ma dobry dizen to sie usmiechnie pozartuje jest mily itp. a jak ma zly dzien to najlepiej omijac szerokim lukiem bo jest nieprzyjemny wymadrza sie itp. takze nie wiem czy to jest dobre dla kobiet w ciazy jak ktos je tak traktuje... Do tego zawsze ma problem zeby wypisac jakies papierki np na uczelnie. Ostatnio prosilam go o wypisanie mi zaswiadczenia do becikowego to sie oburzyl ze nei wydrukowalam go i nie wypisalam sama a on by tylko podpisal sie i dal pieczatke... No nie wiem... Ale na kazdej wizycie robil mi USG, raz nawet jak przypadkiem nie poszly mi pieniadze na abonament to zorbil mi usg za darmo zebym nie musiala placic kolejnej 100.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pt lis 16, 2012 11:43 am 
Awatar użytkownika

Ja chodzę do Dawida, póki co jestem zadowolona. Ma rzeczywiście specyficzne sposób bycia, ale dla mnie jest zawsze miły. Ostatnio wynik CMV wyszedł mi dodatni, co jest zagrożeniem dla dziecka, bardzo mnie pocieszał, nie olewa pacjentki w żadnym wypadku, jako lekarz uważam, że jest godny polecenia. A to, że czasem się wymądrza, wystarczy przymknąć na to oko. Lepiej dobry wymądrzający się lekarz niż taki co ćwierka nad pacjentką, a w rzeczywistości nie do końca jest kompetentny. Moja siostra chodzi do Dawida od lat i jako lekarza bardzo go chwali, a miała poważne problemy zdrowotne i pomógł jej.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw lis 29, 2012 2:10 pm 
Awatar użytkownika

Wiec tak widzę tu dużo negatywnych opini na temat Jaworskiej z Barlinka nie zgadzam się z nimi dzięki niej żyje . W wieku 17 lat zachorowałam na raka Jaworska go wykryła w czesnym stadium i urochomiła swoje znajomości żebym jak najszybciej znalazła się w klinice w szczecinie i jak widzicie żyje ;p .Polecam również Olejnika super gadatliwy lekarz ;p niestety mieszkam teraz w niemczech i nie chodze do nikogo barlinka :p ze Szczecina polecam:
Uzar
Kośmider
Rzepka-Górska
Zielińska
ŻÓŁTOWSKI polecam goraco są lekarzami z Katedry i Kliniki Ginekologii Operacyjnej i Onkologii Ginekologicznej Dorosłych i Dziewcząt

Kierownik: dr hab. n. med. Janusz Menkiszak

70-111 Szczecin, Al. Powstańców Wlkp. 72

tel. 091 466 13 32, fax. 091 466 1334

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: czw gru 13, 2012 2:35 pm 

same dobre rzeczy słyszałam o Sławomirze Godleś z Białogardu, ktoś to podziela?

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]