Dzisiaj jest pt paź 19, 2018 2:57 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 343 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
Wiadomość: pt paź 01, 2010 3:17 pm 
Awatar użytkownika

Witajcie wszystkie.

Zrobiłam wielki come back na forum,a tu obydwa tematy Szczecińskie zamknięte, więc proponuję się zreaktywować i zacząć tu pisać. Zapraszam wszystkie Szczecinianki i te z brzuchami i te z dzieciami i te bez też :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: sob paź 02, 2010 11:56 pm 
Awatar użytkownika

Hej monik to i ja się przywitam ponownie ;) Postaram się pisać jak najczęściej.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz paź 03, 2010 3:09 pm 
Awatar użytkownika

No i się doczekałam jakiegoś odzewu :D

Cześć Madzia, odzywaj się jak tylko będziesz mogła :D a jak tam Jasiu?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz paź 03, 2010 8:29 pm 
Awatar użytkownika

Witam się niedzielnie.

Monic Jasiu ma się dobrze, czasami się zastanawiam czy to moje dziecko nie ma przypadkiem ADHD :wink: Chodzi do żłobka od 17 sierpnia i jak na razie maił dwa razy zapalenie ucha :( Mam nadzieję, że teraz dłużej pochodzi niż dwa tygodnie;)

Co u Was, jak Julka?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz paź 03, 2010 10:07 pm 
Awatar użytkownika

Hehehe z tym ADHD to ja się też tak zastanawiam czy Julka czasami niema :lol: a jak zaczął chodzić do żłobka to mu to ADHD nie zelżało troszkę??
Ja się za późno obudziłam i teraz liczę na cud aż się coś zwolni, bo na razie mnie na prywatne nie stać,ruszam z nowym przedsięwzięciem i każdy grosz się liczy. A do jakiego żłobka Jaś chodzi :?:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz paź 03, 2010 10:33 pm 
Awatar użytkownika

Heh, ADHD jeszcze przybrało na sile odkąd jest w żłobku ;) tzn. tam jest ok ale w domu odreagowuje :evil:

Jasiek chodzi do "Wróbelków" na Niedziałkowskiego chyba nr 8, nigdy nie pamiętam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: ndz paź 03, 2010 10:54 pm 
Awatar użytkownika

Tam Też składałam, bo jest tak stosunkowo blisko mnie. Kurcze a ja myślałam że jak Julka pójdzie do żłobka to tam odreaguje :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn paź 04, 2010 9:41 am 
Awatar użytkownika

Witajcie mamuśki:) Dostałam wczoraj wiadomość od Monic chyba o reaktywacji więc jesteśmy:)

U nas kryzys żłobkowy.Mała zapiera się rękami i nogami by tylko tam nie iść.Dziś to samo od rana walka i nie ce do złobka nie ce do złobka......
Wiem że trzeba być twardym i to przejść ale ciężko jest tym bardziej że ten stres odbija się na spaniu.Wcześniej pięknie spała sama w łóżeczku było dobranoc i buzi i martynki nie było a teraz nie chce spać u siebie tylko w naszym łóżku i jeszcze ktoś musi z nią być dopóki nie zaśnie.
Ja już boję się ją rano budzić ehhhh....za dużo stresów mam do tego jeszcze robię prawko ....już 3 egzaminy oblane masakra ! Dodam że Martynka chodzi z Jasiem Madzi do grupy:)

Madziu dzięki za nr gg nie miałam się kiedy odezwać ale za chwilę sobie dodam ciebie do listy i może później uda się nam pogadać.Ciekawa jestem co sądzisz o tych babeczkach w żłobku czy są fajne wszystkie bo jedna mi się nie podoba taka grubsza ale mam nadzieję że się mylę.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn paź 04, 2010 10:05 am 

witam sie i ja:)
MONIĆ bardzo dziekuje za link na gg,miło że pamietałas również o Nas:)
prosiaczku śledziłam Twoje losy na Twoim blogu ale je zamknełaś niestety:( i nie wiem czy masz nowy blog może?
własnie byłam bardzo ciekawa o Twoje prawko i Martynki żlobek,ale mysle że jedno i drugie zakonczy sie pozytywnie:):)
Magda Mac zawsze tak jest ze dziecko w przedszkolu spokojne ,a w domu odreagowuje,tak samo mam z Asia,w przedszkolu aniołek a w domu diabełek:)

pozdrawiam Was serdecznie mamuski i Wasze pociechy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn paź 04, 2010 12:31 pm 
Awatar użytkownika

Cześć mamuśki

Cieszy mnie bardzo że się odezwałyście :lol: :lol: :lol: , bo już myślałam że i ten temat umrze śmiercią naturalną :wink:

Prosiaczek - u mnie niestety jest na odwrót bo żłobka niema, a Julka by chciała, bo ona lubi być tam gdzie się coś dzieje. A co do prawka to mnie też już dwa razy oblały jędzę jedne oczywiście na wymuszeniach które nie miały tak naprawdę miejsca no ale co zrobić, odechciało mi się już zdawać, ale ostatnio mnie namawiają znajomi, żeby dalej zdawała póki nie zdam, tylko pewnie znowu musiałabym zdawać teorie itp itd. Przyznam że myślę wciąż o tym ale co chwile mam inne wydatki, jak już pisałam wcześniej w związku z nowymi inwestycjami i co chwile coś wypada :?

IZUSKA - ależ niema za co, cieszy mnie bardzo że również jesteś :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn paź 04, 2010 4:14 pm 
Awatar użytkownika

Monic też tak myślałam że moja będzie chciała bo to zwykle wszędzie dusza towarzstwa i taki charakter przywódczy ale jak się okazało chyba tylko przy mamie taki kozak bądź przy kimś bliskim a przy obcych osobach już nie.Ale mam nadzieję że to się zmieni.A co do prawka też miałam przerwe 3 miesiące w listopadzie minie mi pół roku i jak nie zdam to będe musiała robić ponownie teorię:( dziś jeździłam z facetem zawsze jedziłam z babka myslalam ze dobrze a po dzisiejszych jazdach widze ze miałam zlego instruktora prowadzacego:( Męczy mnie to prawko bardzo brzuch boli i stresuje się mocno ale chyba w koncu sie uda ehhhh.

A co do żłobka dzisiaj: histeria z rana non stop aż do zamkniecia drzwi w żłobku.Przy odbiorze tez chwilowy płacz a potem pokazywanie gdzie jej praca z liściem naklejonym na ścianie wisi.Podobno też chwile spała ale któryś chłopiec zaczal plakac i się obudziła :?

Głowa mi pęka ! ostatnio codziennie....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn paź 04, 2010 5:53 pm 
Awatar użytkownika

Prosiaczek - na ogół bywa tak że co instruktor to inne teorie :) męczące jest to wszystko to prawda jak ja się nigdy przed żadnymi egzaminami nie stresowałam tak ten mnie stresował masakrycznie, za drugim razem to miałam tak sucho w gardle ze ledwo co ślinę przełykałam,a mała się w końcu przyzwyczai, nie będzie miała innego wyjścia :wink:

Była dzisiaj u mnie znajoma i może będziemy mieć też jakąś alternatywę dla Julki tylko na razie cicho szaa żeby nie zapeszyć :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: pn paź 04, 2010 6:16 pm 
Awatar użytkownika

Hejka, ja wreszcie po pracy.

Jasiu dzisiaj rano marudził, że nie chce iść do żłobka ale nie płakał. Zaczął tylko jak już był w szatni. Artur siedział tam jeszcze chwilę bo wybierał zdjęcia i mówił, że po chwili już nie płakał.

Prosiaczek, monik ja prawko zdawałam 13 lat temu i za drugim razem mi się udało ale jakby się facet uparł to by mnie udupił ;) Mój brat zdawał dwa lata temu i dopiero za czwartym razem zdał.

Prosiaczek taż przechodziliśmy etap zapierania się rękami i nogami. Będzie dobrze, ja nie mam wyjścia i Jasiek musi chodzić do żłobka. O której odbierasz Martynkę ze żłobka?

Izuska wiem, że dzieci potrafią odreagowywać w domu ale mi chodziło o to, że Jasiek nigdy nie był spokojnym dzieckiem, to raczej takie małe ADHD i myślałam, że jak tam się wyszaleje to w domu będzie spokojniejszy :twisted: A gnida tam poprostu zniewala zachowaniem i tekstami ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt paź 05, 2010 12:06 pm 

witajcie
ale pogoda dzisiaj paskudna:(
ten wiatr jest straszny,oby nie nawiał nam żadnego śniegu..
chociaż słyszałam ze w połowie października ma spaść śnieg i zima ma być długa i ostra...:(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Wiadomość: wt paź 05, 2010 12:23 pm 
Awatar użytkownika

Witam się i ja :)

No faktycznie pogoda dzisiaj taka sobie, i też słyszałam o tym śniegu że wcześnie ma się u nas pojawić a zima ma być taka sama jak w zeszłym roku :?

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 343 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]