Dzisiaj jest czw paź 19, 2017 11:15 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Wiadomość: czw wrz 28, 2017 10:45 pm 

Czy któraś z Was korzystała może z opcji wypożyczenia sprzętu i robienia KTG w domu? Jak to wygląda w praktyce? Czy kompletny laik sobie z tym poradzi?

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: sob wrz 30, 2017 11:25 pm 

Tak, ja miałam coś takiego. Cudowna sprawa! Można słuchać serduszka w domku, na kanapie, nagrać sobie na pamiątkę, a przede wszystkim masz pod kontrolą serduszko przez cały czas. Poradzisz sobie bez problemu. W ciąży jesteś? Który tydzień? :)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: sob paź 07, 2017 11:02 pm 
Moderator
Awatar użytkownika

veryAnka tobie chyba chodzi o detektor tetna plodu a nie ktg...to cos zupelnie innego

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz paź 08, 2017 10:43 pm 

Detektor też spoko w sumie, ale wolałabym to KTG. Zbliżam się powoli do terminu, 36 tydzień rozpoczęłam, a pamiętam jak w pierwszej ciąży pod koniec ciągle jeździłam do położnej. Nie wyobrażam sobie tego teraz z trzylatką pod pachą, dlatego pomyślałam o tym domowym.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: pt paź 13, 2017 12:47 pm 

veryAnka pisze:
Tak, ja miałam coś takiego. Cudowna sprawa! Można słuchać serduszka w domku, na kanapie, nagrać sobie na pamiątkę, a przede wszystkim masz pod kontrolą serduszko przez cały czas. Poradzisz sobie bez problemu. W ciąży jesteś? Który tydzień? :)

Nie słyszałam o takiej możliwości. Daj namiar gdzie można kupić to urządzenie. Siostra ciężko przechodzi ostatni okres ciąży. Wozimy ją 2-3 razy w tygodniu do lekarza. Takie domowe ktg uspokoiło by nas wszystkich, a siostra odpoczęła by od ciągłego stresu.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: sob paź 14, 2017 9:10 pm 

Ja znalazłam firmę, która wypożycza ..., koszt w sumie niewielki, bo 300 zł z kurierem w obie strony i nie ma limitu badań, o każdej porze dnia i nocy położna spojrzy na zapis, przeanalizuje i odeśle na maila. Tylko własnie sęk w tym, że nie wiem czy to jakieś łatwe do ogarniecia dla osoby bez wykształcenia medycznego.

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz paź 15, 2017 6:46 pm 

Nie, nie, ja pisałam właśnie o ktg nie o żadnym detektorze. Ja strony nie pamiętam, ale numer nadal mam to możesz sobie zadzwonić i zapytać ... :)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: ndz paź 15, 2017 10:49 pm 

To bardzo poproszę o numer, jeśli można :) Zobaczę co mają :)

Offline Wyświetl profil  

Wiadomość: śr paź 18, 2017 6:18 pm 

veryAnka pisze:
Nie, nie, ja pisałam właśnie o ktg nie o żadnym detektorze. Ja strony nie pamiętam, ale numer nadal mam to możesz sobie zadzwonić i zapytać ... :)

Podaj ten numer, zadzwoniłabym , wypytała o szczegóły . Nie tylko siostra ale my wszyscy będziemy wdzięczni:):):)

Offline Wyświetl profil  

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]